Powstała kolejna część "Diabeł ubiera się u Prady"

Mody, spisków i gwiazd nigdy dość! Autorka bestsellera wydała kolejną powieść, w której powracają nasi ulubieni bohaterowie.

Jeden z moich ulubionych filmów miał premierę aż 11 lat temu! Najwyższy czas na kolejną powieść ze świata mody i gwiazd. Lauren Weisberger poinformowała fanów o kontynuacji "Diabeł ubiera się u Prady": "When life gives you lululemons" i pokazała okładkę:

 

Powieść zostanie wydana w czerwcu tego roku i ma skupiać się na postaci Emily (w filmie Emily Blunt), która w pierwszej części serii była drugą asystentką Mirandy Priestly. Emily jest teraz konsultantką ds wizerunku. Jedna z jej klientek, supermodelka i żona senatora, zostaje przyłapana na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu. Wybucha skandal, który nasza bohaterka musi jak najszybciej ugasić. 

Co ciekawe, będzie to już trzecia część serii o asystentkach diabolicznej Mirandy! Wcześniej ukazała się "Zemsta ubiera się u Prady", której akcja rozgrywa się 10 lat po "Diable...". Andy i Emily zostały przyjaciółkami i wspólnie wydają magazyn ślubny. Kiedy ich praca zacznie przynosić ogromne zyski, magazynem zainteresuje się dawna szefowa wspólniczek, diaboliczna Miranda Priestly...