Bye, bye microblading! Teraz brwi modelujemy metodą micro... shading. Na czym polega?

W przeciągu kilku sezonów przewinęło się wiele mód na brwi- nitkowanie, bushy brows i microblading. Teraz pojawiła się technika, dzięki której zapomnisz o poprzednich.

Microshading - nowa technika modelowania brwiMicroshading - nowa technika modelowania brwi Pinterest Salina

Od kilku lat brwi grają pierwsze skrzypce w makijażu. Wcześniej mało kto zwracał na nie uwagę. Wszyscy skupiali się na uwypuklaniu warg i przedłużaniu rzęs. W pewnym momencie ktoś uczynił je swoim znakiem rozpoznawczym. W jednej chwili krzaczaste włoski stały się światowym hitem, a to dzięki Carze Delevingne. To właśnie ona sprawiła, że od tamtej pory, brwi wiodą prym w dziedzinie makijażu.

ZOBACZ: Idealne brwi w kilka minut? Marka Maybelline stworzyła produkt, dzięki któremu wykonasz domowy micloblading

Jeszcze niedawno zachwycałyśmy się microbladingiem. Nadawał brwiom naturalny kształt i wypełniał ubytki. Teraz czas na micro... shading! Nazwa podobna, ale trwałość i efekt są nie do przebicia.

Microshading. Co to takiego?

Microshading to swego rodzaju makijaż permanentny. Polega on na tatuowaniu niewielkich kropeczek (w microbladingu tatuujemy cienkie włoski). Całość tworzy niezwykle naturalny efekt ombre, a rezultat utrzymuje się aż do trzech lat!

 Jesteś ciekawa? My wyczuwamy nowy hit!

 
 
 

Jest jednak jeden minus. Tak, to cena. Koszt zabiegu zaczyna się od 700 złotych. Czego jednak nie robi się, by wyglądać pięknie? 

ZOBACZ: Chciała zafarbować brwi. Użyła tego kosmetyku i... był to ostatni raz, kiedy je widziała

Więcej o: