Kendall Jenner też powiększyła usta! Internautki: 'Jesteś kopią Kylie'

Niedawno zastanawiałyśmy się, jak wyglądałaby Kendall Jenner, gdyby poszła w ślady młodszej siostry i poddała się zabiegom upiększającym. Chyba czytamy jej w myślach, bo... właśnie to zrobiła!

Kendall JennerKendall Jenner instagram.com/kendalljenner

Kendall to jedyna z sióstr klanu Kardashian - Jenner, która do tej pory stroniła od poprawiania urody. Spowodowane było to karierą w świecie high fashion, który stroni od sztuczności, ceniąc oryginalność i naturę.

Domyślamy się jednak, że nie łatwo żyć w rodzinie, w której botox i silikon to prawdopodobniej najczęściej wypowiadane słowa. Wygląda na to, że po latach Kendall poddała się presji i idąc w ślady Kylie, zdecydowała się powiększyć usta.

ZOBACZ: Jak wyglądałaby Kendall Jenner po zabiegach upiększających w stylu Kylie?

Kendall Jenner powiększyła usta

Kendall przebywa właśnie w Nowym Jorku, gdzie trwa tydzień mody. W sieci pojawiły się zdjęcia, na których Jenner pozuje z przyjaciółką, Bellą Hadid. Nie musimy chyba mówić, co zwróciło główną uwagę internautów... Tak, to wyraźnie pełniejsze i większe usta.

 
 

ZOBACZ: YouTuber odtworzył makijaż Kylie Jenner. Internauci: 'Lepszy niż oryginał'

Porównując obecny wygląd Kendall ze zdjęciami z przeszłości, widać, że nie jest to wyłącznie zasługa dobrej konturówki, a lekarza medycyny estetycznej. Nie przesadzimy chyba, jeśli powiemy, że siostry Jenner zaczynają wyglądać wręcz identycznie i...

Kendall JennerKendall Jenner instagram.com/kyliejenner

Kendall JennerKendall Jenner instagram.com/kyliejenner

...coraz trudniej je rozróżnić. Internautki są tego samego zdania:

Jesteś kopią Kylie!
Zaczynacie wyglądać identycznie!

Kendall JennerKendall Jenner instagram.com/shopteeanding

Podoba ci się metamorfoza modelki? A może wolałaś ją w naturalnej wersji? My tęsknimy za naturalną Kendall...

Więcej o: