Twilighting, czyli najmodniejsza koloryzacja włosów na rok 2020. Jak ją uzyskać?

Twilighting to jedna z najbardziej pożądanych koloryzacji na włosów na rok 2020. W nadchodzących sezonach królować będzie naturalność, a ta technika farbowania włosów doskonale wpisuje się w ten trend. Jak uzyskać taki efekt na włosach? Odpowiadamy!
Zobacz wideo

Trendy w koloryzacji włosów zmieniają się nieco z każdym sezonem. Od kilku miesięcy panuje moda na coraz to naturalniejsze kolory włosów. Ostre ombre powoli zamieniało się w delikatniejsze sombre, by następnie przejść w baletageombre oraz flamboyage. W tym roku przyszła natomiast pora na Twilighting.

Twilighting, czyli najmodniejsza koloryzacja włosów na rok 2020

Twilighting to połączenie balejażu oraz koloryzacji w stylu Babylights, która ma na celu osiągnięcie subtelnych refleksów na włosach, które przypominają te zrobione naturalnie przez słońce. To koloryzacja, która nie sprawia kłopotów w utrzymywaniu i nie ma przy niej potrzeby częstych wizyt u fryzjera. Co 4 miesiące zaleca się jednak odświeżenie koloru, by fryzura nie przypominała odchodzącego w zapomnienie ombre.

Twilighting - dla kogo?

Komu będzie pasować koloryzacja twilighting? To idealny odcień dla brunetek, ciemnych blondynek oraz posiadaczek włosów rudych. Świetnie sprawdzi się u osób, które chcą odświeżyć swoją fryzurę, jednak nie chcą decydować się na zbyt duże eksperymenty. 

Twilighting - jak uzyskać taki efekt?

Twilighting to koloryzacja, która polega na odpowiednio wykonanych refleksach, których nie da się wykonać samodzielnie w domu. Chcąc cieszyć się takim efektem na swoich włosach, najlepiej udać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, gdzie włosami zajmie się doświadczony kolorysta.

 
Więcej o: