Fryzura bob dla 60 latki. Jaka długość najlepiej sprawdzi się u dojrzałych kobiet?

Fryzura bob dla 60 latki to absolutny strzał w dziesiątkę. To jedno z najpopularniejszych cięć wśród kobiet w każdym wieku. Uniwersalne, ponadczasowe i pasuje niemal do każdego typu urody. Jednak jaka długość najlepiej sprawdzi się u kobiet dojrzałych?
Zobacz wideo Loki przy pomocy prostownicy. Jak je wykonać?

Bob to fryzura, która uwielbiana jest przez kobiety na całym świecie. Wymaga naprawdę niewiele od struktury włosów - świetnie wyglądają w takim cięciu zarówno cienkie, grube, rzadkie, jak i bardzo gęste pasma. Co więcej jest to fryzura, w której dobrze wyglądają kobiety w każdym wieku. Bob jest niezwykle łatwy w utrzymaniu, a u dojrzałych kobiet działa odmładzająco. Wiele dojrzałych kobiet zastanawia się jednak, jaka długość boba będzie dla nich idealna - klasyczny, czy może long bob?

Fryzura bob dla 60 latki

Jeśli jesteś kobietą dojrzałą i zastanawiasz się, jaka długość boba będzie dla ciebie idealna, rozwiewamy wątpliwości. Otóż wszystko zależy, jak gęste są twoje włosy. Jeśli jesteś posiadaczką cienkich i delikatnych pasm, postaw na klasycznego boba sięgającego maksymalnie linii żuchwy. Taka stylizacja optycznie zagęści włosy i nada im objętości.

Jeśli natomiast natura była dla ciebie hojna i możesz pochwalić się gęstymi włosami, wybór należy do ciebie. W tym przypadku świetnie będziesz wyglądać zarówno w bobie o klasycznej długości, jak long bobie, który jest nieco dłuższy i sięga do ramion lub obojczyków. 

Wskazówka: Aby włosy świetnie się układały krótszego boba podcinaj co cztery tygodnie, natomiast dłuższego co sześć do ośmiu tygodni. 

Więcej o: