Front blond - najmodniejsza koloryzacja włosów. Gwiazdy oszalały na jej punkcie! Odmładza i sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą

Front blond to niezwykle modny obecnie kolor włosów. Kobiety oszalały na jego punkcie! Sprawia, że wyglądamy młodziej, a nasza cera ma zdrowszy i bardziej promienny koloryt.

Front blond to niekwestionowany hit wśród modnej koloryzacji na ten sezon zima 2020/2021. Jeżeli chcesz się przekonać o ogromnej popularności tego koloru włosów, wystarczy, że wpiszesz hasztag #frontblonde na Instagramie bądź też na Pintereście. Kobiety oszalały na punkcie tej koloryzacji! Nic dziwnego. Front blond to rozwiązanie doskonałe dla dojrzałych kobiet, ponieważ taki kolor włosów odmładza. Co więcej, sprawia, że cera wygląda lepiej, bardziej promiennie i tym samym zdrowiej. Front blond - jak wygląda taki modny kolor włosów? Jak go osiągnąć? Odpowiadamy.

Zobacz wideo

Front blond - modny kolor włosów na sezon zima 2020/2021

Front blond to dość subtelna i naturalnie wyglądająca koloryzacja włosów. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych kobiet, które boją się odważnych i radykalnych zmian. Koloryzacja front blond polega bowiem na delikatnym muśnięciu pasemek tuż przy twarzy jaśniejszym odcieniem blondu. Co ciekawe, nadaje się zarówno dla blondynek, jak również dla brunetek czy szatynek. Ważne, aby pasemka były subtelne i naturalne, a kontrast między głównym kolorem włosów niezbyt duży. Taki prosty zabieg (jasne refleksy tuż przy twarzy) sprawi, że cera nabierze ładnego kolorytu, dzięki czemu będzie wyglądać zdrowiej i bardziej promiennie.

Aby kolor włosów front blond prezentował się najlepiej, należy spełnić dwa warunki. Po pierwsze, pasemka przy twarzy nie mogą być dużo jaśniejsze od reszty włosów - przejście musi być delikatne, bez dużego kontrastu. Po drugie zaś, muszą być bardzo cienkie i nieregularne. 

 

Front blond - dla kogo?

Front blond to modny kolor włosów, który jest też bardzo uniwersalny i praktyczny. Będzie pasował większości kobietom. Idealnie sprawdzi się u tych, które boją się dużych zmian, ponieważ jest to delikatna koloryzacja, która wygląda przy tym bardzo subtelnie i naturalnie.

Front blond to doskonałe rozwiązanie również dla dojrzałych kobiet. Takie subtelne, jaśniejsze pasma przy twarzy sprawią, że będziemy wyglądały młodziej - sprawią, że cera będzie wyglądała na bardziej wypoczętą.

Front blond - jak osiągnąć ten modny kolor włosów?

Jeżeli marzy ci się modny kolor włosów front blond, koniecznie oddaj się w ręce specjalisty. Nie próbuj samodzielnie farbować swoich pasm w domu, ponieważ trudno ci będzie osiągnąć efekt cienkich, delikatnych i naturalnie wyglądających pasemek. Możesz np. zyskać duże plamy na głowie albo może ci wyjść rudy kolor.

Zadaniem fryzjera jest sprawienie, aby pasemka naturalnie wkomponowywały się w twój kolor włosów. Ponadto profesjonalista odpowiednio dobierze też ich odcień tak, aby nie tworzyły dużego kontrastu między resztą pasm.

Więcej o: