Małgorzata Rozenek-Majdan ma nowy kolor włosów. Użyła farby z drogerii. Jak wyszło?

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na odświeżenie koloru swoich włosów. Cały proces, a także efekt końcowy pokazała na swoim instagramowym profilu. Co ciekawe, do farbowania użyła farb dostępnych w drogeriach. Udana koloryzacja?
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 1,4 mln osób, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami, a także filmikami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwatorek, Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją w wielu kwestiach, a pod publikowanymi przez nią postami bardzo często pojawiają się pytania zarówno o poszczególne elementy garderoby, kosmetyki, których używa, a także szczegóły dotyczące jej fryzury.

Karolina Szostak Karolina Szostak pokazuje efekty diety 600 kcal. Fani zaniepokojeni: "Już niech Pani nie chudnie"

Małgorzata Rozenek-Majdan ma nowy kolor włosów. Jak wyszło?

Małgorzata Rozenek postanowiła zaspokoić ciekawość swoich fanek i pokazała na Instagramie proces odświeżania koloru swoich włosów. - A my od rana działamy nad kolorem, już miałam bardzo duży odrost, więc będziemy teraz pracować nad jego zmniejszeniem - powiedziała na instagramowej relacji podczas nakładania farby.

Choć gwiazda do farbowania użyła drogeryjnych farb, nie nakładała ich sama. Ze względu na niełatwe w samodzielnym wykonaniu refleksy, zdecydowała się skorzystać z pomocy stylistki. Na koniec pochwaliła się efektem.

Joanna Koroniewska o wakacjach nad polskim morzem: 'Jestem nie do końca zadowolona' (zdjęcie ilustracyjne) Koroniewska o wakacjach nad polskim morzem: "Jestem nie do końca zadowolona"

- My już po. Jak zwykle efekty są zachwycające. Macie bardzo dużo pytań o to, na jakich preparatach Sylwia pracuje. Ja nie znam się tak szczerze technicznie na tym wszystkim (...), ale my pracujemy słuchajcie na Schwarzkopfie. Zaraz wam pokażę. Jak wiecie, używam dwóch farb: 10-1, a druga 8-0. To są dwie farby o różnych kolorach. (...) Ale to nie jest słuchajcie takie proste. Kiedyś wam zrobimy live'a na temat uzyskiwania koloru, ale to, co jest najważniejsze w uzyskiwaniu koloru, to nie jego kolor, ile pielęgnacja. To jest ważne, żeby te włosy były zadbane - podsumowała. 

Małgorzata Rozenek-Majdan ma nowy kolor włosów. Użyła farby z drogerii. Jak wyszło?Małgorzata Rozenek-Majdan ma nowy kolor włosów. Użyła farby z drogerii. Jak wyszło? https://www.instagram.com/m_rozenek/ screen InstaStories

Więcej o: