Viki Gabor zmieniła kolor włosów. Internauci: "strach pomyśleć, jak będziesz wyglądała, mając 18 lat"

Vika Gabor zaskoczyła fanów odważną metamorfozą, której efektem pochwaliła się za pomocą Instagrama. - Wow, Viki - pisali zachwyceni odmienionym wizerunkiem piosenkarki fani. Wśród komplementów znalazły się jednak i głosy krytyki. - Strach pomyśleć, jak będziesz wyglądać, mając 18 lat - zastanawiała się internautka.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Viki Gabor już wielokrotnie udowodniła nam, że nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. 14-latka chętnie bawi się modą, co rusz prezentując nam niebanalne, acz zjawiskowe stylizacje, stając się w ten sposób swego rodzaju ikoną mody dla młodszych pokoleń. Teraz z kolei młoda artystka postawiła na odważną metamorfozę, decydując się na zmianę fryzury.

Zobacz wideo

Viki Gabor przeszła metamorfozę. Teraz mierzy się z hejtem

Gabor opublikowała na swoim Instagramie krótkie video, na którym to właśnie mogliśmy zobaczyć jej nową fryzurę. Nastolatka zdecydowała się na niezwykle modną w tym sezonie koloryzację, farbując na blond pasemka znajdujące się tuż przy twarzy.

I mimo że wielu fanów i fanek nie szczędziło artystce komplementów, otwarcie zachwycając się jej nową fryzurą, wśród pozytywnych komentarzy znalazły się też i głosy krytyki. Część fanów zwróciła też uwagę na mocny makijaż nastolatki, który ich zdaniem dawał wrażenie mocno powiększonych ust.

Masz 14 lat, a wyglądasz na 25
Wyglądasz w tych włosach staro
Strach pomyśleć, jak będziesz wyglądała, mając 18 lat

- pisali internauci. Podobnych komentarzy ostro krytykujących Gabor było jednak dużo więcej. 14-latka zasłużyła na aż taką krytykę?

Więcej o: