Kok pełen objętości w stylu Jennifer Lopez? Fryzjer gwiazdy zdradził, jak go uzyskać. Ten trik to hit!

Marzysz o fryzurze pełnej objętości w stylu Jennifer Lopez? Wbrew pozorom nie potrzebujesz specjalnych kosmetyków, czy godzin spędzonych przed lustrem, by uzyskać wymarzoną fryzurę. Fryzjer gwiazdy zdradził bowiem banalny trik, który pozwoli nam uzyskać koka pełnego objętości w zaledwie kilka chwil.

Więcej o fryzurach i trendach przeczytasz na Gazeta.pl

Kok to jedna z ponadczasowych fryzur, które nie wychodzą z mody mimo zmieniających się trendów. Posiadaczki cienkich włosów wiedzą jednak, jak trudno uzyskać jest efekt koka pełnego objętości. Z pomocą przyszedł jednak Chris Appleton, fryzjer takich gwiazd jak Jennifer Lopez czy Kim Kardashian. Zdradził on prosty trik, dzięki któremu uzyskamy koka pełnego objętości w zaledwie kilka sekund.

Zobacz wideo

Kok pełen objętości - jak go wykonać? Zdradza fryzjer JLo

- To idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która ma cienkie włosy i chce sprawić, by wyglądały trzy razy lepiej w ciągu kilku minut - napisał pod opublikowanym przez siebie filmem, na którym demonstruje, jak wykonać koka, by zachwycał on swoją objętością.

Jak radzi, najpierw powinniśmy związać włosy w kucyk, a następnie rozłożyć je wokół gumki. Później nakładamy na nie drugą gumkę w celu uzyskania małego koka, którego następnie podciągamy do góry i oplatamy pozostałymi włosami. I voila - gotowe.

Nagranie błyskawicznie stało się viralem - obejrzało je już ponad 3 mln użytkowników platformy. - To niesamowite - zachwycają się fani fryzjera, dziękując mu za zdradzenie tej prostej sztuczki. Wypróbujecie?

Więcej o: