Bixie odejmie Ci lat i nada wyrazistości. Jak wygląda najmodniejsza fryzura tego lata?

W trendach już od kilku sezonów widać mocną inspirację latami 90. Dzwony, małe torebki na krótkim pasku, czy klamry do włosów - powrót do trendów sprzed lat można zauważyć jednak nie tylko w modzie. Inspirujemy się nimi także w świecie makijażu, manicure czy właśnie fryzjerstwie. Oto bixie - stylowa fryzura z lat 90., która jest jednym z najmodniejszych cięć tego sezonu!

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Lata 90. powróciły na tapet - to właśnie ten okres stał się bowiem największą modową inspiracją sezonu 2022. Z tego okresu też pochodzi pixie bob - najmodniejsze cięcie tego lata.

Zobacz wideo

Pixie bob - ostre cięcie hitem tej wiosny

Pixie bob to krótkie cięcie, które przed laty lansowały takie gwiazdy jak Gwyneth Paltrow, Cameron Diaz, czy Meg Ryan. Po ponad 20 latach  powróciło jako jeden z najgorętszych trendów 2022 roku. Pixie bob, czy też bixie to połączenie dwóch ponadczasowych fryzur - klasycznego boba i nonszalanckiego pixie. To niezwykle twarzowa fryzura, która podkreśla urodę, wizualnie odmładza, a przy tym dodaje pazura.

Karolina Szostak zadała szyku! Uwagę zwrócił głęboki dekolt: 'Klasa i seksapil' (zdjęcie ilustracyjne) Karolina Szostak zadała szyku! Uwagę zwrócił głęboki dekolt: "Klasa i seksapil"

Zadziorne cięcie skutecznie odświeży twój wizerunek, nadając przy tym młodzieńczego wyglądu. Ponadto pasuje każdemu i idealnie sprawdzi się zarówno przy włosach cienkich, jak i grubych. Jest też przy tym niezwykle łatwa w układaniu - wystarczy roztrzepać włosy palcami i voile - gotowe. Kluczem do sukcesu jest jednak dobre cięcie, dopasowane do twoich włosów. Jeśli chcesz się na nie zdecydować, umów się na wizytę do zaufanego fryzjera, który odpowiednio obetnie twoje pukle.

 

Edyta Jungowska Edyta Jungowska przez lata zmagała się z kompleksami. "Wciąż się odchudzałam"

Więcej o: