W CCC szykowne sandałki do 100 zł! Serca elegantek podbiją też cudeńka z Rieker, Lasockiego

Lekkie, wygodne, a w dodatku eleganckie! Te sandałki z CCC dodadzą szyku każdej, nawet najprostszej letniej stylizacji.
CCC wyprzedaż
fot. archiwum prywatne

Sandały są nieodłączną częścią kobiecej, letniej garderoby, a znane marki już teraz wyprzedają stylowe modele, które wpasują się w garderobę każdej elegantki.

Za mniej niż 100 zł! Nad ich zakupem nie wahałam się ani chwili

Dlaczego są tak wyjątkowe? Przede wszystkim wykonano je z porządnie wyglądającego materiału w nieskazitelnym, białym kolorze, co doda świeżości, a także nuty elegancji niejednej letniej stylizacji. Buty osadzone są na płaskiej podeszwie, choć ukośnie ułożone paski i tak sprawią, że stopa będzie wyglądała na optycznie smuklejszą.

Tego typu sandały idealnie wpisują się w styl letniej elegancji, zapewniając przy tym wygodę i uczcie świeżości stopom.

Wsuwane, wyróżniające się coraz bardziej popularnymi w tym sezonie ażurowymi zdobieniami sandały ma też w swojej ofercie Rieker! Ich wsuwany model z możliwością regulacji w kilka sekund dopasuje się do każdej stopy, a później będzie cieszył komfortem na co dzień każdą ich szczęśliwą posiadaczkę. Warto też docenić podeszwę - nie tylko lekko podniesiona, ale też wykonana z świetnie amortyzującego, korkowego materiału.

Do sukienki, a może przewiewnych, lnianych spodni? Takie sandałki z pewnością uświetnią niejedną letnią stylizację, zapewniając jednocześnie wygodę i komfort.

A w Lasockim? Niepodważalna jakość i nieprzemijalny styl

Lasocki wyprzedaje pary, które w szafie powinna mieć każda kobieta. Wykonano je z trwałych materiałów w uniwersalnych barwach, dzięki czemu z pewnością będą służyły przez długie lata. Obie pary wzbogacono też o podwyższone podeszwy, które prócz wygody, zapewnią też sylwetce optyczną lekkość.

Więcej o: