One mówią NIE botoksowi i operacjom plastycznym!

Kate Winslet, Emma Thompson i Rachel Weisz stworzyły nieformalną grupę o nazwie Brytyjska Liga Przeciwko Operacjom Plastycznym. Poznaj gwiazdy, które stronią od botoksu, są przeciwne operacjom plastycznym i liftingom i dumnie prezentują swoje naturalne piękno!

Kate Winslet

Kate Winslet jest wyjątkową aktorką. Jako jedna z bardzo nielicznych nie stosuje botosku, kwasu hialuronowego i liftingów. Winslet w październiku skończy 36 lat i ani myśli o zafundowaniu sobie zabiegu czy operacji odmładzającej. W wywiadzie dla brytyjskiego dziennika ?The Telegraph? powiedziała, że poprawianie urody skalpelem i wstrzykiwanie botoksu jest wbrew moralnym zasadom według których została wychowana. Aktorka namawia koleżanki po fachu, aby przyłączyły się do nieformalnej Ligi Przeciwko Operacjom Plastycznym. Zdobywczyni Oskara zarzeka się, że nigdy w życiu nie pójdzie po nóż, tylko po to, aby się odmłodzić!

Rachel Weisz Rachel Weisz Fot. Evan Agostini AP

Rachel Weisz

Rachel dołączyła do ligi Kate Winslet. 41-letnia Brytyjka, która na początku tego roku wyszła za maż za Daniela Craiga nigdy nie zdecydowała się na wstrzykiwanie jadu kiełbasianego. Według niej botoks wyrządza więcej krzywdy niż dobrego i powinien zostać zakazany! Rachel Weisz zamierza godnie się starzeć, jest przekonana, że zmarszczki dodają twarzy charakteru i uważa, że perfekcyjny, wygładzony wygląd odbiera człowiekowi nie tylko charakter, ale i seksapil.

Emma Thompson

52-letnia Emma Thompson nie zamierza ulegać masowym modom i nie bierze udziału w powszechnym konkursie w show-biznesie: jak wyglądać na 30 lat w wieku 50 czy 60 lat. Thompson nie popiera mody na wieczną młodość i jak przekonuje, lubi swoje zmarszczki.

Lisa Kudrow

48-letnia aktorka zdecydowała się starzec z godnością. Z zeszłym roku podczas jednego z programów telewizyjnych szczerze przyznała, że nie stosuje zabiegów z botoksu, głównie dlatego, że przeraźliwie boi się igieł i zastrzyków.  Zamiast zastrzyków wybiera naturalny upływ czasu.

Kate Moss

37-letnia modelka ma rockandrollowy styl życia i nie zamierza go zmieniać. Według niej botoks i operacje plastyczne są dla mięczaków. Moss pali papierosy, imprezuje, opala się na jachcie, lubi szampana i swoje zmarszczki.

Diane Lane Diane Lane Fot. Matt Sayles AP

Diane Lane

46-letnia amerykańska aktorka filmowa i modelka, nominowana do nagrody Oscara za rolę w filmie Niewierna jest przeciwna operacjom plastycznym. W wywiadach podkreśla, że nigdy  nie poszła pod nóż i nigdy nie stosowała ani botoksu, ani kwasu hialuronowego. Amerykański dr medycyny estetycznej dr Anthony Youn na swoim internetowym blogu potwierdza, że Diane Lane nigdy nie poddała się żadnym zabiegom odmładzającym, a jej twarz wygląd bardzo naturalnie.

Więcej o: