Gwiazdy w sądzie

Niedawno jako świadek w sądzie wyjaśnienia składała Małgorzata Kożuchowska. Wcześniej w budynku sądu kilka razy gościła Doda i Edyta Górniak. Jak gwiazdy ubierają się na tę okazję? Przyglądamy się i ferujemy wyroki!

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w sądzie pojawiła się przy okazji składania zeznań w sprawie Grażyny Szapołowskiej. Aktorka została dyscyplinarnie zwolniona z pracy przez dyrektora Teatru Wielkiego Jana Englerta. Małgorzata Kożuchowska podczas rozprawy wyglądała bardzo poważnie - postawiła na stonowane monochromatyczne kolory i subtelny makijaż. Jedynie duża bordowa torebka nabijana okrągłymi ćwiekami świadczyła o pasji z jaką świadek podchodzi do tematu mody.

Doda

Piosenkarka w sądzie była już nie raz. Przy okazji rozpraw rozwodowych z Radosławem Majdanem oraz procesów, które wytaczała tabloidom oraz innym muzykom. Na czas pojawiania się w budynku sądu piosenkarka odwiesza do szafy odważne kreacje. Podczas przesłuchania w sprawie Grupy Operacyjnej postawiła na klasykę w wydaniu Chanel - pikowaną torebkę i białą sukienkę. Nie zabrakło także elementu drapieżnego - czarnego płaszcza z ćwiekami.

Doda  w sądzie Doda w sądzie Plotek Exclusive

Doda

Kolejny raz Doda do sądu trafiła w związku z aferą bieliźnianą. Jeden z tabloidów napisał, że wokalistka wystąpiła na oficjalnej gali w sukience bez bielizny, ilustrując ten tekst zdjęciową analizą domniemanej golizny. Piosenkarka domagała się od wydawcy gazety oficjalnych przeprosin i zadośćuczynienia finansowego. Z tej okazji w sądzie Doda wystąpiła w okularach optycznych, marynarce i zakrywającej dekolt bluzce.

Doda w sądzie Doda w sądzie fot. Plotek Exclusive

Doda

Torebka Chanel idealnie nadaje się do sądu! Piosenkarka pomimo spokojnej stylizacji, nie zrezygnowała z podkreślania zalet swojej figury. Obcisłe spodnie i buty na obcasie wydłużyły zgrabne nogi gwiazdy.

Nicolette Sheridan

Nicorette Sheridan wytoczyła proces stacji telewizyjnej za uśmiercenie jej bohaterki z serialu "Gotowe na wszystko". Proces trwa i pewnie jeszcze wielokrotnie zobaczymy zdjęcia aktorki wchodzącej i wychodzącej z budynku sądu. Za każdym razem jej stylizacje przypominają kostiumy z dobrze wystylizowanego serialu o prawnikach z dużej korporacji. Warto zwrócić uwagę, że amerykańskie gwiazdy płci żeńskiej ze swoimi adwokatami chodzą... za rękę.

Naomi Campbell

Brytyjska modelka do sądu trafia ze względu na swój porywczy charakter. Jeden z ataków wściekłości zakończył się boleśnie dla jej asystentki, która oskarżyła swoją pracodawczynię o napaść. Nobliwa stylizacja nie pomogła modelce, która została skazana m.in. na prace społeczne.

Naomi Campbell

Naomi zeznawała przed sądem w sprawie dawnego prezydenta Liberii Charlesa Taylora. Modelka miała od niego dostać w 1997 diamenty niewiadomego pochodzenia po kolacji u Nelsona Mandeli, w której udział wziął także liberyjski przywódca. Modelka przekazała klejnoty fundacji Mandeli na pomoc dzieciom w Afryce.

Nicole Richie

Nicole Richie trafiła do sądu z powodu jazdy pod wpływem alkoholu i narkotyków. Sąd potraktował ją jednak ulgowo, wliczając w odsiadkę czas spędzony w areszcie. Czasy szalonej młodości Richie ma już na szczęście za sobą. Teraz to ona wytacza procesy - paparazzim.

Edyta Górniak, Dariusz Krupa. Edyta Górniak, Dariusz Krupa. KAPIF.PL/KAPIF

Edyta Górniak

Podczas rozprawy rozwodowej Edyta Górniak wyglądała jak prawdziwa gwiazda. W dużych ciemnych okularach, beżowej sukience i czarnym swetrze prezentowała się iście hollywoodzko Mąż Górniak - Dariusz Krupa także wyglądał świetnie w garniturze, koszuli i krawacie. Para zgodnie szła pod rękę, co nie zapowiadało późniejszej wymiany argumentów w prasie...

Lindsay Lohan w sądzie z okazji zdjęcia nadzoru kuratora - 29.03.2012 Lindsay Lohan w sądzie z okazji zdjęcia nadzoru kuratora - 29.03.2012 CLINT BREWER / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Clint Brewer / Splash News

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan ma ogromne doświadczenie sądowe. Bogatą kartotekę zatrzymań i długą listę symbolicznych odsiadek. Na procesy przychodzi w wyważonych stylizacjach, ale nigdy nie zapomina o gigantycznych obcasach i podkreślonym biuście. Na czas składania zeznań rezygnuje z krzykliwego makijażu - zwłaszcza, że kilka razy skończyło się na łzach.

Torba-teczka dodawała RiRi powagi Torba-teczka dodawała RiRi powagi REUTERS/POOL

Rihanna

Rihanna w sprawie przeciwko Chrisowi Brownowi występowała jako ofiara (pobicia). W sądzie wyglądała świetnie - piosenkarka postawiła na klasyczną czerń od stóp do głów. Pewnie podobne stylizacje ma także przygotowane na ewentualne nieoczekiwane pogrzeby i msze w intencji.

Więcej o: