Lindsay Lohan życie na świeczniku

Czy Lindsay Lohan pójdzie w ślady gwiazd, które nie wyszły na prostą? A może jak Britney Spears poradzi sobie z dręczącymi ja demonami? Na razie sytuacja w życiu aktorki nie wygląda kolorowo.

Cudowne lata

Lindsay Lohan wcześnie zaczęła karierę. Matka dziewczynki, Dina Lohan, była tancerka i piosenkarka, postanowiła z pomocą swojego najstarszego dziecka zrealizować własne ambicje. Jako trzyletnie dziecko Lindsay była jedną z bardziej doświadczonych dziecięcych modelek w agencji Ford. W jej portfolio znalazło się wiele reklam prasowych i reklamówek telewizyjnych (Pizza Hut, Wendy's). Jako dziesięciolatka urocza piegowata dziewczynka zadebiutowała w fabule, grając w operze mydlanej. Jak w przypadku wielu dziecięcych gwiazd, droga, którą obrała okazała się kręta i wyboista.

Lindsay Lohan przesadziła, ale chyba jednak się zreflektowała. Obecnie jej usta przybrały normalne rozmiary. Lindsay Lohan przesadziła, ale chyba jednak się zreflektowała. Obecnie jej usta przybrały normalne rozmiary.

Medycyna estetyczna

Ile lat ma Lindsay Lohan? Według metryki (urodziła się w 1986 roku) w 2012 roku skończy 26 lat. Opierając się na jej wyglądzie, lekką ręką można dorzucić 10 dodatkowych lat. Lindsay eksperymentuje z możliwościami jakie oferuje jej medycyna estetyczna. Aktorka powiększyła sobie usta, dzięki czemu uzyskała klasyczny kaczy dziobek. Przed większymi imprezami i galami funduje sobie botoks - jej twarz jest wtedy opuchnięta i pozbawiona wyrazu. Lindsay jest zdecydowanie maksymalistką - żyje, bawi się i... ''upiększa'' także ponad normę.

Niebezpieczna chudość

Kilka lat temu Lindsay Lohan, ulegając modzie na szczupłe ciało, niebezpiecznie blisko otarła się o anoreksję. Aktorka, która ma raczej kobiece kształty i spory (naturalny) biust w kilka miesięcy radykalnie zrzuciła kilogramy. Na czerwonym dywanie prezentowała chude ręce i wystające łopatki. Na szczęście nie przekroczyła granicy. Lindsay nie jest typem atletycznym, dlatego wróciła do dawnej wagi, ale zamiast dbać o figurę ulega dietetycznym zrywom, które nic w jej życie nie wnoszą.

Samantha Ronson i Lindsay Lohan Samantha Ronson i Lindsay Lohan WILD1 / PR PHOTOS/Wild1 / PR Photos

Upojne szaleństwa

Na wygląd trzeba zapracować - także na ten zły. Lindsay prowadzi mocno rozrywkowe życie. Kiedy była związana z dj-ką Samanthą Ronson, czas spędzała głównie w klubach. Narkotyki, alkohol i palenie papierosów mają wpływ na wygląd i cerę. To także dlatego Lindsay ma zmarszczki na czole i przedwcześnie postarzałą twarz.

Lindsay Lohan wczoraj usłyszała wyrok 90 dni więzienia. Po ogłoszeniu płakała. Dopiero w kilka godzin po zakończeniu procesu fotografowie zauważyli napis na paznokciu aktorki. Lindsay Lohan wczoraj usłyszała wyrok 90 dni więzienia. Po ogłoszeniu płakała. Dopiero w kilka godzin po zakończeniu procesu fotografowie zauważyli napis na paznokciu aktorki. AP Photo/David McNew, Pool, File

Kłopoty to jej specjalność

Lindsay Lohan w niczym nie przypomina dawnej siebie. Skorzystała ze wszystkich wad bycia sławną i bogatą - dostępności alkoholu, narkotyków, szybkich samochodów i specjalnego - pobłażliwego - traktowania. Jako dwudziestolatka zaczęła chodzić na spotkania Anonimowych Alkoholików. Pierwsze aresztowanie za jazdę pod wpływem alkoholu bardzo przeżyła - płakała, prosiła sąd o darowanie jej winy. Kolejne zatrzymania związane z jazdą po pijaku i posiadaniem narkotyków nie zrobiły na niej wielkiego wrażenia. Na zdjęciu pozornie załamana przebiegiem rozprawy Lindsay, afiszuje się ze swoim zdaniem na temat sądu - na paznokciu ma napisane ''Fuck You''.

Wzorem siostry

Patrząc na zdjęcie Diny Lohan, Lindsay i młodszej siostry aktorki - Ali, ciężko nie odmieść wrażenia, że coś jest na focie nie tak. Matka dziewczyn - Dina wygląda i zachowuje się jak nastolatka. Lindsay robi wszystko, by do swojej matki się upodobnić. Z kolei Ali już trafiła na czołówki plotkarskich gazet po metamorfozie - odchudzeniu się i wyostrzeniu rysów twarzy.

Symbol seksu?

Dla aktorki twarz i ciało to narzędzie pracy. Dla dwudziestokilkuletniej Lindsay kariera zeszła na drugi plan. Po kilku filmach, na plan których przyjeżdżała spóźniona, w złej formie, niewyspana, do aktorki przylgnęła łatka ciężkiej we współpracy. Kino to wielki biznes o ogromne budżety. W tym mechanizmie nie ma miejsca na wadliwe trybiki. Lindsay odpuściła, a na jej miejsce wskoczyły inne młode i bardziej zdyscyplinowane aktorki - Emma Stone, Mila Kunis. Teraz Lindsay próbuje się zrehabilitować w oczach publiczności i producentów - ma ponoć zagrać Elizabeth Taylor i wcielić się w rolę żony mafijnego bosa. Czy nie skończy jak inne gwiazdy, które nie dały sobie rady z nałogami? Okaże się wkrótce.

Więcej o: