plotki

 • 7 rzeczy, o których nie wypada rozmawiać w miejscu pracy (a rozmawia się, aż za często)
 • Ciuchy, kosmetyki, faceci i tak w kółko? O czym naprawdę rozmawiają dziewczyny
 • Plotkujesz? Bardzo dobrze! Prawdopodobnie jesteś bardziej kreatywna

  Plotkujesz? Bardzo dobrze! Prawdopodobnie jesteś bardziej kreatywna

  Trzeba być szaleńcem z kadr, zwanych też szumnie HR-em, by wierzyć, że człowiek zdolny jest do utrzymania się w zawodowych ryzach przez osiem godzin dziennie. Oczywiście, wszelkie plotki, papierosy, lunche i inne czasopochłaniacze przekładają się na realne koszty dla pracodawcy. Ale ta strata czasu może przynosić realne zyski. Trzeba tylko inaczej na nią spojrzeć.

  Agnieszka Durska
 • Ktoś zwariował - medialna baba czy media?

  Nasza Czytelniczka boi się zajrzeć do lodówki, bo może stamtąd wyskoczyć pani Monika Richardson, dziś Zamachowska. Pytanie, czy to urocze bajorko, w którym taplają się nowożeńcy, a przy okazji też była żona Zbigniewa i ich dzieci - to prawdziwy obrazek, czy złe media go tak kreują?

  Nadesłane do Redakcji
 • Kryzys wieku średniego? George Clooney spotyka się z prawdziwą kobietą
 • Przegląd tygodnia - zupa na gwoździu, czyli co oni powiedzieli [Odcinek szesnasty]

  Przegląd tygodnia - zupa na gwoździu, czyli co oni powiedzieli [Odcinek szesnasty]

  W tym tygodniu gorąco pożądam rzeczy ładnych i kojących. I tak naprawdę nikt nic nie musi mówić. Mam bowiem ostatnio nieodparte wrażenie, że im więcej wszyscy gadamy, tym gorzej robi się nam samym i bliźnim. Oraz że można sobie zedrzeć język tłumacząc, a odbiorca i tak zrozumie po swojemu, lub wcale. Mniejsza więc z tym, co oni powiedzieli, skupmy się na tym, co pokazali.

  Aleksandra
 • O życiu wielkiej plotki w małym mieście

  Nie ma dnia, by nie obiła nam się o uszy jakaś plotka o znajomej, sąsiadce, koleżance z pracy... Czasami do naszych uszu docierają też rewelacyjne historie o nas samych. A kiedy żyje się w małym mieście - wszyscy wiedzą o nas wszystko. Napisała o tym do nas nasza Czytelniczka.

  Nadesłane do redakcji
 • Przegląd tygodnia - zupa na gwoździu, czyli co oni powiedzieli [Odcinek piętnasty]
 • Przegląd tygodnia - zupa na gwoździu, czyli co oni powiedzieli [Odcinek czternasty]
 • Przegląd tygodnia - zupa na gwoździu, czyli co oni powiedzieli [Odcinek trzynasty]

  Przegląd tygodnia - zupa na gwoździu, czyli co oni powiedzieli [Odcinek trzynasty]

  Pozamiatał Was ten halny, co? Narozrabiało się tu i tam, nagrabiło? Ach, nic nie wiecie? Otóż przez ostatni tydzień wszystkie Wasze fochy, irytacyjki, rozpaczki, misie-wkurwisie, depresyjki, wszystkie odjazdy każdej Hormonalnej Henrietty i każda gafka, szpilka i histeria - miały uzasadnienie! Dalejże, cofać przeprosiny i odwoływać zlecenia wysyłki przebłagalnych bukietów. To nie wy. To pogoda.

  Aleksandra
 • Oda do samotnej matki - gatunek latawicy czy superwoman?

  Oda do samotnej matki - gatunek latawicy czy superwoman?

  Jako dorastająca dziewczynka miałam okazję obserwować pewną Samotną Matkę mieszkającą w naszym miasteczku. Zwróciłam na nią uwagę, bo wyraźnie wzbudzała niechęć pań w sklepie. Przede wszystkim była uśmiechnięta, była ?zrobiona?, była energiczna, była miła i zawsze w pół-biegu. Miała dwójkę małych dzieci i rozwiodła się z mężem, bo ją bił - co według omawiających sprawę pań było wielkomiejską fanaberią.

  Ania Oka
 • Gwiazdy nie do poznania

  Gwiazdy nie do poznania

  Granie w filmach to nie tylko sława i wielomilionowe honoraria. Do niektórych ról aktorzy muszą się przygotowywać - tyjąc, chudnąc i oszpecając się. Kto jest gotowy na zmiany?

  ola długołęcka
 • Lindsay Lohan życie na świeczniku

  Lindsay Lohan życie na świeczniku

  Czy Lindsay Lohan pójdzie w ślady gwiazd, które nie wyszły na prostą? A może jak Britney Spears poradzi sobie z dręczącymi ja demonami? Na razie sytuacja w życiu aktorki nie wygląda kolorowo.

  ola długołęcka
 • Hollywoodzcy rozwodnicy

  Hollywoodzcy rozwodnicy

  Składanie papierów rozwodowych mają w jednym palcu. Przy trzecim razie, nic już ich nie może zaskoczyć. Nasza rekordzistka - Elizabeth Taylor była siedmiokrotną rozwódką. Dorównać jej mógł Larry King, ale ostatecznie zdecydował, że da swojemu małżeństwu jeszcze jedną szansę.

  ola długołęcka
 • Gwiazdy, kłamstwa i metryka

  Gwiazdy, kłamstwa i metryka

  Jeśli myślałaś, że tylko naprawdę leciwe gwiazdy (jak Zsa Zsa Gabor) ukrywały swój wiek, to jesteś w błędzie. Właśnie wyszło na jaw, że modelka Agyness Deyn, nie dość, że naprawdę nazywa się Laura Hollins, to jeszcze ma... 29 lat! Nie ona pierwsza i nie ostatnia dopuściła się wiekowego oszustwa.

  ola długołęcka
 • Słynni weganie

  Słynni weganie

  Weganizm to bardziej radykalna forma wegetarianizmu, która oprócz niejedzenia mięsa, zakłada wykluczenie z diety także produktów odzwierzęcych - jaj, nabiału, miodu. Które gwiazdy żyją zgodnie z wegańską filozofią?

  ola długołęcka
 • Wyedukowane gwiazdy

  Wyedukowane gwiazdy

  Wiele gwiazd porzuciło edukację i całkowicie poświęciło się robieniu kariery w show-biznesie. Inne zainwestowały w edukację, kończąc prestiżowe uniwersytety. Kto zdał swój egzamin z wiedzy na piątkę?

  ola długołęcka
 • Kim jest Nicki Minaj?

  Kim jest Nicki Minaj?

  O raperce Nicki Minaj mówią wszyscy. Co złożyło się na jej sukces? Czy piosenkarka jest większą sensacją niż Lady Gaga? Sprawdzamy!

  ola długołęcka
 • Gwiazdy lubią tańsze marki

  Gwiazdy lubią tańsze marki

  Zdążyłaś się przyzwyczaić, że gwiazdy firmują swoimi twarzami i nazwiskami wyłącznie drogie marki z górnej półki. Czas na zmianę myślenia! Reklamowanie tanich (w porównaniu z luksusowymi) firm staje się coraz popularniejsze.

  ola długołęcka
 • Kronika towarzyska

  Kronika towarzyska

  Jeśli jakimś cudem ominęły Cię ostatnie wydarzenia w ?wielkim świecie? spieszymy donieść o najważniejszych plotkach.

  ola długołęcka
 • Spektakularne prezenty gwiazd

  Sławni i bogaci mogą kupić prawie wszystko. Czym zaskakują swoich równie znanych bliskich? Niektórzy inwencją, inni biżuterią, a jeszcze inni spełniając marzenia. Oto niektóre z najciekawszych prezentów.

  ola długołęcka
Więcej o:

plotki

Wypowiedzi na forum o:

plotki

 • Plotki plotki

  Wolne popołudnie, więc sobie grzebie w internetach i trafiam na plotka Czy ktoś mi może wyjaśnić z jakiej okazji Lewandowski dostał order od Dudy?

 • plotka :-)

  Plotka głosi, że nowym ambasadorem USA w Polsce będzie dr Michael Carpenter. Ma męża, i dwójkę dzieci. :-) :-) :-) Jesli okaże się to prawdą, to chcę obejrzeć Wiadomości i zobaczyć minę Holeckiej zapowiadającej transmisję uroczystości wręczenia listów uwierzytelniających, gdy Duda będzie przyjmował

 • Rozsiewanie plotek

  Ludzie sami napędzają strach i panikę rozsiewając plotki. Co rusz słyszę- zamykają miasta, sklepy wielkopowierzchniowe, zabraknie jedzenia, podpasek, nie będzie owoców i warzyw, bo zamkną giełdy itp.. Nie macie dosyć? Jak akurat jestem odporna na ploty, podchodzę do zagrożenia ze spokojem, nie

 • brzydkie plotki

  Dzień dobry. Przyszła pora, że i mnie dopadły problemy, z którymi sobie nie radzę. Dziecko lat 14 - pierwsza klasa LO w ogromnym zespole szkół (1500 dzieci). Nic nikomu nie zrobiło (wiem, bo mamy bardzo dobry kontakt), udziela się społecznie, wolontariat i te sprawy. W nowej szkole pojawia się

 • Re: Plotka-najbardziej absurdalna plotka na wasz

  Ja jestem grzeczna, nudna, przykładna. A teraz jeszcze starawa i grubawa. Nie ma szans na żadne plotki :( -- ***** ***

 • plotki, plotki

  wzór cnót, nauczycielka - solarium, masturbacja - młodego pokolenia ;) chyba pani nie po drodze z przesłaniem kościółka i wartościami tak wykrzykiwanymi przez wujcia i jego wyznawców

 • Re: Plotka-najbardziej absurdalna plotka na wasz

  Kochana, to żaden powód. Szalone i z dudy wzięte ploty nie wynikają z twojego prowokacyjnego wyglądu czy trybu życia tylko z chorej wyobraźni te plotki tworzących. -- "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"

 • Re: Plotka-najbardziej absurdalna plotka na wasz

  Kiedyś usłyszałam plotkę, że jestem po mastektomii. Miałam wtedy 27 lat. Oczywiście ziarno prawdy jest w każdej plotce: faktycznie jeździłam do centrum onkologii, miałam wycięty guz, ale łagodny (gruczolakowłókniak). Co śmieszne, teraz po bliźnie nie ma prawie śladu, a wtedy usłyszałam, że jestem po

 • Re: Plotka-najbardziej absurdalna plotka na wasz

  Eee tam, grzeczna czy nie grzeczna nie ma znaczenia - plotki potrafią być historiami tak odległymi od rzeczywistości, że aż włos się jeży na głowie. Mnie kiedyś pewna pani pomówiła i puściła w obieg "info" ze uwodzę jej chłopa, typa tak odrażającego umysłowo, że na bezludnej wyspie po dwóch latach

 • Re: Plotka-najbardziej absurdalna plotka na wasz

  :D :D Ja w taka plotkę w przypadku tej forumki bym uwierzyła