Michele Morrone śpiewa synkowi piosenkę. Aktor "365 dni" udostępnił urocze nagranie

Aktor znany z filmu "365 dni", Michele Morrone, ostatnio wydał debiutancką płytę, która cieszy się dużym zainteresowaniem w Polsce. Na profilu Włocha pojawiło się teraz nagranie, na którym śpiewa swojemu synkowi piosenkę.

>>  Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka o najtrudniejszych scenach w "365 dni" >>

Zobacz wideo

Michele Morrone to aktor i piosenkarz, który za sprawą filmu "365 dni", zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju. Ostatnio wydał też debiutancką płytę, a zaplanowany na marzec koncert w Warszawie niemal natychmiast się wyprzedał.

Michele Morrone śpiewa dla swojego synka

Teraz aktor udostępnił nagranie, w którym daje próbkę tego, jak brzmi na żywo. 29-latek zaśpiewał i zagrał na gitarze dla swojego synka. Na nagraniu słychać akustyczną wersję jego utworu "Rain in the Heart".

 

14 lutego w sklepach pojawił się debiutancki album Michele Morrone'a zatytułowany "Dark Room", który powstał we współpracy z Patrykiem Kumorem i Dominikiem Buczkowskim-Wojtaszykiem. Cieszy się on dużą popularnością, tak samo jak film "365 dni".

Po tygodniu od premiery film "365 dni" obejrzało już milion widzów. W sam premierowy weekend produkcja miała na koncie prawie 454 tysiące widzów. Było to najlepsze otwarcie polskiego filmu w 2020 roku.

Więcej o: