Sennik: zdrada - czy należy traktować to dosłownie? Co oznacza sen o byłym partnerze?

Sennik: zdrada. Śni Ci się zdrada ukochanej osoby, a może to Ty we śnie dopuszczasz się zdrady? Sprawdź, co mówi na ten temat sennik i przekonaj się, czy jest się czym martwić.
Zobacz wideo Czy da się przewidzieć, że partner nas zdradzi? [LEPSZY SEKS]

"Sennik zdrada" jest jednym z częściej wyszukiwanych haseł w internecie. Sny nie zawsze trzeba traktować dosłownie, jednak mogą one świadczyć o problemach w relacji, które wpływają na naszą podświadomość. Co sennik mówi o znaczeniu zdrady

Sen o zdradzie - znaczenie ogólne 

Sennik o zdradzie partnera nie należy traktować w kategorii 1:1. We śnie to Ty dopuszczasz się zdrady? Oznacza to, że w związku nie dzieje się najlepiej i wyraźnie Ci czegoś brakuje. Być może to czas, by popracować nad relacją i pożegnać rutynę. 

Sennik zdrada partnerki - jak go odczytać? 

Osoby, które nie są w związku małżeńskim i śnią o zdradzie partnerki, mogą spodziewać się dużych zmian w sferze zawodowej. Sennik o zdradzie partnerki mówi też o tym, że już wkrótce staniemy przed bardzo ważną decyzją, która być może zmieni całe nasze życie. 

Sen zdrada żony - czy jest się czym martwić? 

Sen zdrada żony mówi o tym, że w małżeństwie nie dzieje się zbyt dobrze. Co więcej na horyzoncie widnieje dużo nowych kompilacji i trudnych dni, które mogą poważnie zachwiać danym małżeństwem. 

Sennik zdrada chłopaka - co oznacza? 

Ponownie sen o zdradzie chłopaka nie musi oznaczać konkretnych sytuacji. Oznacza to raczej skrywane fantazje seksualne i brak zadowolenia z aktualnego pożycia. Może to czas na zmianę w związku lub skierowanie swoich kroków w całkiem nową stronę?

Sennik były partner - dlaczego pojawia się we snach? 

Sen o byłym partnerze świadczy o tym, że nie jesteśmy szczęśliwi w aktualnym związku lub doskwiera nam samotność. Jeśli jednak były partner we śnie nas przeprasza, to znaczy, że mógł zacząć układać sobie nowe życie i my powinniśmy zrobić to samo. Były partner w senniku to znak, że nie można stać w miejscu, bo życie toczy się dalej. 

Sen zdrada z byłym

Zdrada z byłym partnerem to odniesienie do dawnych lepszych czasów. Nie oznacza to, że tęsknisz za konkretną osobą - bardziej za beztroskim życiem bez obowiązków i rachunków do zapłacenia. 

Sen zdrada przyjaciela - co to oznacza? 

Zdrada przyjaciela z naszej strony oznacza, że wpadniemy w problemy ze względu na swój zbyt długi język. Z drugiej strony, jeśli to przyjaciel zdradzi śniącego, to oznacza, że Twoja sytuacja życiowa jest niezadowalająca. Sen zdrada przyjaciela ma też uświadomić, jak silna relacja łączy dane osoby i jest wskazówką, by bardziej o nią zadbać.

Sen zdrada ojca lub bliskiej osoby - jak rozumieć taki sen? 

Zdrada ojca w senniku nie odnosi się do konkretnej osoby tylko do obowiązków, które powinniśmy wypełnić. To, co nieuniknione po prostu musi się wydarzyć. Nie ma co zwlekać, tylko wziąć się do pracy. 

Więcej o: