Sennik: policjant. Jak interpretować sen, w którym pojawia się policjant?

Sennik w opisuje policjanta jako symbol porządku, poszanowania prawa i obowiązujących w społeczeństwie norm. Jak odczytywać sen, w którym widzimy funkcjonariusza?

Sennik bardzo dogłębnie interpretuje sny, w których pojawia się policjant. Co oznacza jego pojawienie się w śnie?

Sennik: policjant i rozmowa z nim o czym może świadczyć?

Stróż prawa jest symbolem porządku i zasad moralnych. Według sennika, może to być sygnał, że masz problemy z określeniem tego, co jest dobre, a co złe. Sennik rozmowę z policjantem traktuje jako zapowiedź dylematu moralnego i poszukiwania właściwej drogi postępowania. 

Zobacz wideo Monogamia daje więcej szczęścia niż otwarty związek?

Sennik: policjant w domu

W senniku znajdziemy też wyjaśnienie snów, w których stróż prawa pojawia się w innych okolicznościach. Jeśli widzimy policjanta w domu, to prawdopodobnie możemy odbierać to jako reakcję naszej podświadomości na kłopoty rodzinne. Znaczenie dla właściwego odczytania snu ma także to, w jakim stroju występuje policjant.

  • sennik: policjant w mundurze - taki sen najczęściej zapowiada to, że posuniesz się do czynów wykraczających poza obowiązujące prawo i normy społeczne;
  • sennik: policjant w cywilu - jeśli śni ci się policjant, który nie jest w mundurze, to może to być znak, że możesz liczyć na wsparcie i pomoc w swoich problemach.

Sennik: znaczenie snów o policjancie

Znaczenie snów o policjancie może być różne. Kluczowy wpływ na to, jak odczytujemy ukryte motywy, ma zapamiętanie jak największej ilości szczegółów, m.in. emocji towarzyszących nam we śnie, kolorów, przedmiotów, a także tego, w jakiej roli osoba śniąca sen występuje w nim (czy jest obserwatorem czy bezpośrednim uczestnikiem wydarzeń). Oto kilka interpretacji najpopularniejszych snów z motywem policji

  • sennik: policjant - być nim - to bardzo często pojawiający się sen, który może świadczyć o powrocie do dziecięcych marzeń o zostaniu policjantem. Może być on efektem niezadowolenia z obecnie wykonywanych obowiązków zawodowych.
  • sennik: fałszywy policjant - może to być forma ostrzeżenia przed fałszywymi przyjaciółmi, którzy tylko na pozór życzą ci dobrze, a tak naprawdę knują przeciwko tobie.
  • sennik: pijany policjant - taki sen jest podświadomym sygnałem tego, że dochodzi do łamania zasad, które są ogólnie przyjęte przez społeczeństwo.
  • sennik: policjant i mandat - jeśli w śnie policjant wręcza ci mandat oznacza to, że wyrządziłeś komuś krzywdę i masz poczucie winy, a co za tym idzie również chęć naprawienia krzywdy, która ciągle leży ci na sumieniu.
  • sennik: policjant na koniu - koń jest zwierzęciem szlachetnym i wiernym, jeśli więc widzisz policjanta na koniu - oznacza to, że kres twoich problemów jest bliski, a zawdzięczać to będziesz osobie, na której zawsze możesz polegać.
  • sennik: policjant z psem - pies to najlepszy przyjaciel człowieka, a policjant jest stróżem prawa; jeśli we śnie widzisz postać ze zwierzęciem musisz pamiętać, że nawet z największego dołka da się wydostać pod warunkiem, że będziesz kierować się szlachetnymi pobudkami.
Więcej o: