Numerologia 2 - znaczenie liczby 2. Wdzięk i moc

Numerologia 2. Liczba 2 oznacza sprawiedliwy osąd, lecz jednocześnie pychę i dumę. 2 nie można odmówić wdzięku, bywa też bardzo zazdrosna. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź, co na temat 2 mówi numerologia.

Jesteś numerologiczną 2, a może często w Twoim życiu pojawia się właśnie ta cyfra? Sprawdź z nami jej ukryte znaczenie i co mówi o Tobie Twój numerologiczny znak. Cała prawda w zasięgu ręki. 

Symbolika liczby 2 - sprawdź, co oznacza 

2 nazywana jest kobiecą siłą, która prowadzi do harmonii. Symbolika liczby 2 to także empatia i duża ilość uczuć. Osoby urodzone pod znakiem 2 idealnie odczytują emocje z otoczenia i próbują na tej bazie budować i rozwiązywać konflikty. Obok 2 często kroczy też pycha i zazdrość. 2 są też bardzo wrażliwe i potrafią się śmiertelnie obrazić. 

Numerologiczna 2 - kim jesteś? 

2 są niezwykle sprawiedliwe, potrafią obiektywnie spojrzeć na każdą stronę konfliktu i podjąć się mediacji. W stosunkach międzyludzkich często wykorzystują swój wdzięk i szybko zjednują sobie ludzi. Pomimo dużej władzy i tak zawsze postępują z umiarem i dużym taktem. Bywają jednak mocno zakochane w sobie, co otoczenie odbiera bardzo negatywnie. Niektóre 2 nawet ocierają się o śmieszność, szukając poklasku dla własnej urody i gracji w coraz młodszym towarzystwie.  

Numerologia 2 - główne cechy charakteru

Osoby obdarzone wibracją cyfry 2 są: 

  • Opiekuńcze
  • Taktowne 
  • Empatyczne 
  • Intuicyjne 
  • Wspierające 
  • Wpływowe
  • Wrażliwe 
  • Dumne
  • Egoistyczne 
  • Powierzchowne 
Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

2 numerologia - silne strony 

2 charakteryzuje bardzo duża intuicja, nawet bez rozmów wiedzą, jaka atmosfera panuje w grupie. Potrafią wychwycić punkty sporne i sprawić, że zwaśnione strony uznają je za nieistotne. 2 w numerologii oznacza też dużą dozę dyplomacji. 2 poruszają się po tematach z gracją, tak aby nikogo nie urazić. Silną stroną 2 jest też władza. Osoby te mają bardzo duże wpływy, ale wykorzystują je raczej w dobrej wierze. 2 nie muszą wywierać nacisku, ich dar przekonywania sprawia, że współpracownicy oraz osoby z najbliższego otoczenia sami zaczynają podążać za jej wskazówkami. 2 to naturalni liderzy, którzy potrzebują jednak mądrzejszych od siebie doradców. 

Liczba 2- słabe strony 

Liczba 2 w numerologii silnie wskazuje na uprzedzenia, to właśnie na ich podstawie 2 oceniają często nowo poznane osoby. 2 bywają też bardzo zazdrosne i jednocześnie przekonane o swojej wyższości. Sprawiedliwie oceniają konflikt innych osób, ale same stawiają się wyżej. 2 miewają też problem z asertywnością i są bardzo wrażliwe na negatywne komentarze.

Znaki zodiaku powiązany z tą cyfrą to Byk i Rak dumne i czarujące jednocześnie. 

Zobacz też: Na te znaki zodiaku czeka wielka miłość. Lato skrywa przed nimi romantyczną niespodziankę!

Więcej o: