Numerologia 1- znaczenie liczby 1. Orientacja na cel

Numerologia 1. Jesteś numerologiczną 1 i chcesz zrozumieć szerszy kontekst tej cyfry? Sprawdź, co o 1 mówi numerologia i wyciągnij wnioski z korzyścią dla siebie.

Numerologia nie jest uznana za oficjalną naukę. Część osób uważa ją za zwykłe bzdury, ale czy tak jest faktycznie? Co z liczbami, które często towarzyszą nam przez całe życie lub datą urodzenia, która układa się w konkretny wynik? Więcej na temat numerologicznej 1 dowiesz się z dalszej części artykułu.

 Zobacz też: Numerologia. Jakie cechy kryje twoja liczba? Sekret zapisany jest w dacie urodzenia

Symbolika liczby 1 - sprawdź, co oznacza 

1 oznacza całkiem nowe możliwości, symbolika liczby 1 to także bardzo duży apetyt na wszystko, co nowe. 1 to prawdziwi pionierzy, którzy wyznaczają nowe trendy i inspirują otoczenie do pozytywnych zmian. Wokół tej właśnie cyfry bardzo dużo się dzieje, 1 wyznacza nowy początek i jest pretekstem do przetasowania sytuacji. 

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Numerologiczna 1 - kim jesteś? 

Osoby urodzone pod znakiem 1 są bardzo silne, numerologiczna 1 nie boi się wyrażać własnego zdania i będzie bronić swoich racji. Stroni też od niewygodnych układów i podejrzanych relacji. 1 bardzo obawiają się porażki, dlatego pracują bardzo ciężko i są zorientowane na sukces. Jedynki lubią wyznaczać sobie coraz to nowe cele, gdy tylko uda im się coś osiągnąć, chcą więcej i szybko zaczynają nowy projekt. 

Numerologia 1 - główne cechy charakteru

Osoby obdarzone wibracją cyfry 1 są: 

  • Niezależne 
  • Lekkomyślne 
  • Umiłowane w wolności 
  • Zmotywowane 
  • Egocentryczne 
  • Pionierskie
  • Ambitne
  • Innowacyjne 
  • Proaktywne 

1 numerologia - silne strony 

Numerologia 1 towarzyszy osobom niezależnym, 1 nie czekają, aż ktoś poda im sukces na tacy, tylko codzienną pracą kują własny los. Nie potrzebują też czerpać z gotowych pomysłów. 1 w numerologii to skarbnica wiedzy i innowacyjnych rozwiązań, na które inni nigdy by nie wpadli. 1 są też bardzo zorientowane na cel, dokończą każdy projekt, nad którym zaczną pracować. Mają niezwykłą siłę sprawczą, dlatego bez wysiłku pokonują kolejne problemy. Innowacyjna strona 1 sprawia, że najczęściej są to wysokiej klasy specjaliści poszukiwani na rynku pracy. 

Liczba 1 - słabe strony 

Liczba 1 można określić też jako siłową, osoby spod znaku jedynki dążą po trupach do celu, bez oglądania się na innych. Nie chodzi tutaj o wyrządzanie krzywdy, albo działanie na szkodę, ale bardziej o niebranie pod uwagę sugestii, czy planów innych osób. 1 zdarza się z nikim nie liczyć, to jest powód częstych konfliktów, które tworzą bardzo złą atmosferę zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym. 

Znaki zodiaku powiązany z tą cyfrą to Baran i Lew, to właśnie te znaki stawiają przede wszystkim na samodoskonalenie i rozwój. Często też nie oglądają się na innych. 

Zobacz też: Jakie paznokcie w 2021 roku pasują do twojego znaku zodiaku? Gwiazdy podpowiadają, jaki manicure powinnaś wybrać

Więcej o: