uda

 • Masz problem z obcierającymi udami? Niewiele osób wie, jak skutecznie temu zapobiec

  Masz problem z obcierającymi udami? Niewiele osób wie, jak skutecznie temu zapobiec

  Problem obcierających się ud pojawia się wraz z rosnącą temperaturą powietrza. Kobiety częściej sięgają wtedy po krótkie spodenki, spódniczki oraz sukienki. Wiele z nas nie cieszy się nimi zbyt długo. Wszystko ze względu na bolesne otarcia i rany, które pojawiają się na udach. Są jednak sposoby, dzięki którym można im zabobiec.

  Judyta Witkiewicz
 • Antyperspirant, legginsy czy pończochy? 9 najlepszych sposobów na ocierające się uda
 • 13 problemów, które rozumieją tylko dziewczyny z potężnymi udami

  13 problemów, które rozumieją tylko dziewczyny z potężnymi udami

  Nie mogę nosić spodni, biegać ani robić sobie selfików w bikini. Ograniczają mnie moje uda. Przyjaciele powiedzą: krągłe, mniej życzliwi: grube. Nie jestem w tym sama. 97 procent kobiet przyznaje, że zdarza im się naprawdę nie lubić swojego ciała.

  Anna Konieczyńska
 • Pole Dance - nowa moda?

  Pole Dance - nowa moda?

  Słysząc nazwę Pole Dance nie wszyscy od razu kojarzą o czym mowa. Kiedy jednak powiemy: "taniec na rurze" - od razu wiadomo o co chodzi.

  Katarzyna Bigos
 • Jak ćwiczenia rozciągające modelują sylwetkę?

  Jak ćwiczenia rozciągające modelują sylwetkę?

  Wiele z nas systematycznie ćwiczy, trenuje, biega, czy tańczy. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego jak ważną rolę w modelowaniu sylwetki mają również ćwiczenia rozciągające.

  Katarzyna Bigos
 • Zgrabne uda - zestaw ćwiczeń

  Zgrabne uda - zestaw ćwiczeń

  Uda zaraz po brzuchu i pośladkach są najbardziej nielubianą przez kobiety częścią ciała. Przeważnie jest to spowodowane cellulitem, który właśnie na tych częściach ciała występuje najczęściej. Oto kilka ćwiczeń, które pomogą pojędrnić uda.

  Katarzyna Bigos
 • Kryptonim BPU, czyli Brzuch, Pośladki, Uda

  Kryptonim BPU, czyli Brzuch, Pośladki, Uda

  BPU to gimnastyka odchudzająca, składa się z ćwiczeń wzmacniających mięśnie i redukujących tkankę tłuszczową, powtarzanych od kilku do kilkunastu razy ze szczególnym uwzględnieniem newralgicznych partii mięśniowych brzucha, pośladków, ud.

  Barbara Baranowska
Więcej o:

uda

 • Co zrobić, żeby mieć smukłe uda? Ćwiczenia na uda to nie wszystko

  Co zrobić, żeby mieć smukłe uda? Ćwiczenia na smukłe uda to tylko jeden aspekt. Oczywiście regularne treningi, podczas których wykonujemy sumiennie ćwiczenia na smukłe uda, są bardzo ważne. Jeśli jednak intensywnie nawet ćwiczymy, a nie przestrzegamy diety, to na nic zda się nasz wysiłek

 • Zapytaj stylistkę: masywne uda

  Wiele pięknych gwiazd ma duże, masywne uda. Są wśród nich m. in.: Beyonce, Shakira, Scarlet Johansson, Jennifer Lopez i Halle Berry. Wszystkie one są niezwykle kobiece, a to przede wszystkim dzięki proporcjonalnej budowie ciała. Szerokie biodra i duże uda mogą stać się atutem jeżeli wiemy jak je

 • Zgrabne uda - zestaw ćwiczeń

  powinny tworzyć z łydkami kąt prosty. - Poduszkę umieść między kolana i uda, tak aby się nie wysunęła. - Następnie ściskamy kolana mocno do siebie i wytrzymujemy w tej pozycji około 3-4 sekund - Cwiczenie najlepiej wykonać w 3 seriach po 15 powtórzeń. 4) Ćwiczenia na mięśnie czterogłowe i dwugłowe ud: Do obu

 • 8 ćwiczeń na szczupłe uda

  1. Przysiady sumo z unoszeniem stóp - stań ze stopami rozstawionymi szerzej niż szerokość bioder, stopy na zewnątrz, schodź nisko, kieruj pośladki do ściany za tobą i do dołu, następnie w tej pozycji unieś stopy i stań na palcach. Wytrzymaj chwilę. Powtórz 10 razy. ćwiczenia na uda