Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zaczęła nową pracę. Pola pochwaliła się swoim debiutem

Pola Lis jest straszą córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Jej pasją jest jazda konna oraz piłka nożna. Okazuje się, że 26-latka prawdopodobnie pójdzie w ślady swoich znanych rodziców.

Kinga Rusin jest mamą dwóch córek - Poli i Igi. Córki prezenterki aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Podobnie jak znana mama, często wyrażają swoje zdanie, na temat ważnych kwestii społeczno-politycznych. - Moje dzieci mówią, co myślą, co czują, czego chcą. Pokazałam im kawał świata. Zawsze mi na tym zależało, żeby wyjazdy łączyły się ze zwiedzaniem, opowiadaniem. Dzięki mnie uprawiają też sporty - powiedziała kilka lat temu w rozmowie z magazynem "Viva" Kinga Rusin.

Zobacz wideo

Pola Lis przeprowadziła wywiad ze znaną tenisistką

Pola ma obecnie 26 lat. Co ciekawe, przez pewien czas studiowała w Stanach Zjednoczonych. Po roku jednak wróciła do Polski i zaczęła studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku stosunki międzynarodowe. Poza tym córka znanych dziennikarzy aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 32 tysiące osób. 

Czy córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa wiąże swoją przyszłość z dziennikarstwem? Na to może wskazywać jej ostatnie osiągnięcie. Niedawno na łamach "Przeglądu Sportowego" został opublikowany wywiad Poli. Jej rozmówczynią była tenisistka Magda Linette. Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, to początek większej współpracy. Pola Lis będzie pisać i tworzyć materiały wideo głównie o piłce nożnej i tenisie. 26-latka o swoim debiucie w dzienniku poinformowała na Twitterze. Warto wspomnieć, że w międzyczasie Pola Lis pisała także dla Onetu.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: