Prezent na parapetówkę do 800 złotych - kilka ciekawych lub bardzo praktycznych propozycji dla każdego

Jaki prezent na parapetówkę do 800 złotych podarować przyjaciołom, którzy odebrali właśnie klucze do swojego nowego domu lub mieszkania? Sprawdźmy! Poznaj kilka ciekawych propozycji, które ułatwią Ci wybór.

Co kupić na parapetówkę do 800 złotych? Podpowiadamy

Co kupić na parapetówkę do 800 złotych znajomym do nowego mieszkania? Własny dom lub mieszkanie, to marzenie wielu osób. Kiedy już uda nam się je zrealizować, pozostaje sprawa wspólnego świętowania. To doskonała okazja do tego, aby zaprosić przyjaciół, znajomych, rodzinę i wspólnie cieszyć się osiągniętym celem. Dowiedz się, co możesz podarować świeżo upieczonym posiadaczom nowego lokum.

Prezent na nowe mieszkanie do 800 złotych - najlepsze rozwiązania 

Prezent na nowe mieszkanie do 800 złotych nie jest łatwym wyborem. Wynika to głównie z faktu, że rynek jest bardzo mocno rozwinięty, a tym samym trudno jest się zdecydować, jeśli dysponujemy sporym budżetem. Jeżeli nie jesteśmy przekonani co do słuszności naszego pomysłu na prezent, możemy podpytać naszych znajomych, czego potrzebują. Takie rozwiązanie niesie za sobą jeszcze jedną korzyść: pozwala wyeliminować zakup kilku takich samych produktów. Wyobraźmy sobie sytuację, że przychodzimy do kogoś na parapetówkę, a tam w paczkach prezentowych znajdują się trzy komplety sztućców lub innych kuchennych akcesoriów. Oczywiście nie jest to wysoce prawdopodobne, że wszyscy wpadną na taki sam pomysł co my, ale zawsze istnieje takie ryzyko. Innym ciekawym rozwiązaniem jest wskazówka od właścicieli lokum w postaci informacji na zaproszeniu. Coraz więcej par decyduje się na przedstawienie listy rzeczy, które są im aktualnie potrzebne. W pierwszym momencie może wydawać się to nam niestosowne, aby podawać konkretne oczekiwania, ale patrząc na to z innej perspektywy, jest to całkiem rozsądna opcja. Pamiętajmy, że wszystko zależy od relacji, jakie nas łączą.

Zobacz wideo Pomysły na prezent. Zrób je sam!

Pomysł na prezent na parapetówkę do 800 złotych - przykłady prezentów

Pomysł na prezent na parapetówkę do 800 złotych może być naprawdę różny. Decyzja jest uwarunkowana przede wszystkim od preferencji i stylu życia, jaki posiadają obdarowywani. Niemniej jednak istnieją pewne rozwiązania, które zawsze się sprawdzają. Są uniwersalne i ponadczasowe. Oto nasze propozycje:

 • Kwiaty jako zielone filtry - nic tak nie ociepla pomieszczenia jak obecność roślin. Co ważniejsze wiele gatunków, oprócz walorów estetycznych, posiada właściwości oczyszczające powietrze. To doskonała opcja dla naszego zdrowia. W cenie do 800 zł możesz poszukać ładnego drzewka Bonsai.
 • Ekspres do kawy lub zaparzarka do herbaty i ziół. Zazwyczaj wydaje nam się, że ekspres do kawy lub zestaw do zaparzania musi kosztować krocie - jednak nie jest to prawdą. Na rynku znajdziemy zarówno droższe modele, jak i te z niższej półki cenowej. Modele w cenie 800 zł to średnia opcja, która z pewnością ucieszy każdego smakosza kawy.
 • Pojemniki próżniowe - ten rodzaj akcesoriów zazwyczaj charakteryzuje się wysoką ceną. Zwłaszcza jeżeli są one dobre gatunkowo. Pojemniki do przechowywania żywności to przedmioty, które zawsze znajdą zastosowanie. Możemy być pewni, że nasi przyjaciele będą zachwyceni.
 • Komplet ręczników lub pościeli - to kolejna z praktycznych propozycji do nowego lokum. 
 • Komplet garnków lub naczyń - takie komplety to zawsze dobry i uniwersalny pomysł na prezent.

Prezent na parapetówkę do 800 zł - inspiracje 

Oto jeszcze kilka ciekawych inspiracji na prezent na parapetówkę do 800 zł:

 • dwa leżaki na balkon lub mini zestaw mebli ogrodowych
 • ciekawe ozdoby do salonu
 • zestaw karafka i szklanki w drewnianym pudełku
 • ekskluzywne kosze podarunkowe 
 • bambusowa półka kąpielowa na wannę
 • mały sprzęt AGD

Zobacz też: Prezent na parapetówkę dla rodziny - praktycznie i z wyczuciem. Podpowiadamy co kupić

Więcej o: