Makijaż na Halloween - kot. Pomysły DIY dla całej rodziny

Makijaż na Halloween w stylu kota to zawsze dobry pomysł. Zajmuje tylko kilka chwil, a przebranie jest banalnie proste. Szukasz prostego patentu na cukierkową wyprawę? Sprawdź nasze poniższe propozycje w kocim stylu.

Malowanie twarzy - kot na Halloween. Rodzinna tradycja

Halloween to dobra okazja do wspólnych aktywności: dekorowanie domu, przygotowanie przekąsek i wyprawa po cukierki. Dzieci uwielbiają się bać, ale w gronie rodzinnym jest odrobinę raźniej. Poniżej zdradzamy jak się przygotować do tego typu imprezy i dlaczego malowanie twarzy w stylu kota na Halloween to doskonały pomysł. 

Makijaż na Halloween - zakonnica. Zdjęcie ilustracyjneMakijaż na Halloween - zakonnica. Zobacz najlepsze propozycje

Jak pomalować twarz na Halloween? Kot - wersja dla mamy 

Jak pomalować twarz na Halloween? Kot to najlepszy wybór dla kobiety.

 

Makijaż idealny do zrobienia na ostatnią chwilę, wystarczy czarna kredka i odrobina wprawy. Zaczynamy od makijażu oczu, tym razem tworzymy ładne i równe kreski na dole. Kąciki oczu malujemy białym cieniem do powiek lub rozświetlaczem. W makijażu kota na Halloween dużą rolę odgrywa nos, który można odwzorować dokładnie tak jak na zdjęciu lub postawić na małą kropkę. Prawdziwą kropką nad i będą oczywiście wąsy. Ważne, aby były nierównomiernej długości. Na koniec dokładnie tuszujemy rzęsy.  

Malowanie twarzy - kot DIY w wersji dla nastolatki 

A tak prezentuje się malowanie twarzy DIY w stylu kota dla nastolatki:

 

W tym wieku zasada jest jasna: finalny efekt ma być po prostu ładny. Ciekawym akcentem będą wysoko uniesione brwi. Taki efekt można uzyskać poprzez zamalowanie naturalnych łuków podkładem i utworzenie nowego rysunku powyżej. Alternatywą dla kropki na nosie może być czarne serduszko, od którego poprowadzimy stosowne linie. Na koniec malujemy usta na czerwony kolor i nie zapominamy o konturówce. Malowanie twarzy w wersji dla nastolatki jest banalnie proste. 

Malowanie twarzy - kot krok po kroku. Baby face 

Malowanie twarzy dziecka w stylu kota nie jest trudne. Szczegółowa instrukcja krok po kroku nie będzie nam potrzebna.

 

Nosek i kilka wąsów - tyle wystarczy. Maluchy nie mają cierpliwości do długich makijaży. Jeśli chodzi o przebranie, to wystarczy prosty zestaw w postaci getrów i koszulki, do tego doskonale sprawdzi się kocia opaska z uszami.

KlaunMakijaż na Halloween - klaun. IT, Pierrot a może Joker?

Makijaż na Halloween - kot. Gotowe pomysły dla faceta

Oto kilka pomysłów na makijaż kota na Halloween dla faceta:

  • straszny tygrys 
 
  • dwie twarze pantery 
 
  • kot w butach
 

Zobacz też: Makijaż na Halloween - diablica [diabelska królowa, klasyczna czerwień i wersja na szybko]

Zobacz wideo Makijaż na Halloween w 30 sekund. To bardzo proste!
Więcej o: