Taki rozmiar nosi Magda Gessler. Wszystko się wydało za sprawą WOŚP

Magda Gessler jest ulubienicą Polaków. Świadczyć o tym mogą, chociażby liczby w jej social mediach. Na Instagramie obserwuje ją 1,2 mln fanów, a na Facebooku 1,5 mln. Gwiazda co roku angażuje się w pomoc dla WOŚP. Co tym razem przekazała na licytacje?

Więcej o 30. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeczytacie na Gazeta.pl

Aukcje dla WOŚP od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród ludzi, którzy chcą dołożyć cegiełkę na pomoc dla najbardziej potrzebujących. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Magda Gessler na licytację przekazała suknię z balu TVN z 2016 roku. Nie da sie ukryć, że kreacja to kwintesencja jej stylu. 

Zobacz wideo

Jaki rozmiar nosi Magda Gessler? 

Niektórych ta informacja może w ogóle nie zaciekawić, ale z pewnością najbardziej oddani fani gwiazdy są ciekawi, jaki rozmiar nosi gwiazda "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler. Choć sama tego nie zdradziła, to właśnie dzięki aukcji dla WOŚP możemy się tego dowiedzieć. 

Sukienka, według autorskiego projektu Pani Magdy, została wykonana przez projektantkę Agę Pou specjalnie na Bal Fundacji TVN w 2016 roku. Ma rozmiar 42, na wzrost 176 cm. Uszyta jest z jedwabiu od Dolce&Gabbana (z dodatkami jedwabnego aksamitu) i ozdobiona kryształkami Svarowskiego.

- czytamy w opisie aukcji. 

 

Teraz już wszystko jasne. Magda Gessler nosi, bądź nosiła, (bo jakby nie patrzeć bal TVN, podczas którego gwiazda miała na sobie kreację, był 6 lat temu) rozmiar 42. Z opisu wnioskujemy również, że Magda Gessler ma około 176 cm wzrostu. Na ten moment  za sukienkę projektu Magdy Gessler trzeba zapłacić stosunkowo niewiele, bo 3310 zł. 

Najdroższe aukcje dla WOŚP w 2022 roku 

Aukcja Magdy Gessler dla WOŚP tak jak wspomnieliśmy wyżej, należy do jednych z tańszych. Na ten moment najdroższą aukcją jest weekend we dwoje w towarzystwie Omeny Mensah i Rafała Brzoski we Włoszech lub Francji. Cena? 160100 zł. Jeśli chcielibyśmy odbyć prywatną lekcję gry w tenisa i zdobyć rakietę od Igi Świątek musimy zapłacić 100 tys. złotych. Zastanawiacie się, co może kosztować 99900 zł? Tyle trzeba zapłacić za sweter Cebulsona, w którym wciela się w postać Susa.

Będziecie coś licytować? 

Siema! Gazeta.pl kolejny już raz gra #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każde dodatkowe wsparcie dla tej akcji jest bezcenne. Licytujcie i kwestujcie razem z nami!

Więcej o: