Duży biust, duży problem? Przekonała się o tym mierząc 60 strojów kąpielowych

Znalezienie odpowiedniego stroju kąpielowego przy dużym biuście jest nie lada wyzwaniem. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę pewna tiktokerka, która postanowiła przymierzyć aż 60 kostiumów kąpielowych, by znaleźć model, w którym kobiety z dużym biustem będą nie tylko wyglądać, lecz przede wszystkim czuć się dobrze. Wiele kobiet dziękuje jej za to wideo. - Ratujesz nas - komentują.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego oceny w szkole są bez sensu?

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi filmikami, w których poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko popularne (szczególnie wśród nastoletnich użytkowników) układy taneczne, lecz także trendy, makijaże, domowe triki, historie z życia wzięte oraz różnego rodzaju porady. 

Anji Chalk Jej biust waży 13 kg. "Mam siniaki i blizny na ramionach"

Jaki strój kąpielowy do dużego biustu? Przymierzyła 60 opcji, by znaleźć ten idealny. Kobiety: To jest niesamowite i tak pomocne"

Liza Belmonte to tiktokerka, która prowadzi profil o tematyce modowej. W związku z tym, że sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami, postanowiła pomóc w wyborze odpowiedniego stroju kobietom, które podobnie jak ona, są posiadaczkami większego biustu. 

Jak wyglądać wyrafinowanie na plaży, gdy masz duże piersi. Przymierzyłam 60 strojów kąpielowych i bikini, by znaleźć idealny krój dla miseczki D

- wyznała.

Tiktokerka przyznała, że pierwszy problem, który rzuca się w oczy to dziwna rozmiarówka. Chodzi o to, że w przypadku kostiumów kąpielowych z dużą miseczką, duży jest jednocześnie obwód biustonosza. Liza przekonuje, że w przypadku kobiet z dużym biustem, zupełnie nie sprawdzi się bikini w kształcie trójkątów ze sznureczkami, gdyż w żaden sposób nie ma to szans podtrzymać biustu. Według niej lepiej unikać także kostiumów wiązanych na szyi, gdyż mogą one powodować ból w szyjnym odcinku kręgosłupa. Jej zdaniem, kobiety z dużym biustem najlepiej będą wyglądać i czuć się w strojach kąpielowych oraz bikini z kwadratowym dekoltem i szerszymi ramiączkami.

Wydała na fryzjera 750 zł. Po czterech dniach stało się coś, czego się nie spodziewała Wydała na fryzjera 750 zł. Po czterech dniach stało się coś, czego się nie spodziewała

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od kobiet, które podziękowały jej za opublikowane wideo:

Ratujesz nas
Dziękujemy Ci
To jest niesamowite i tak pomocne
To nie wystarczy! Potrzebujemy więcej! Marki! Ceny! Prosimy o pomoc
To bardzo pomocne. 34H tutaj, wiązania na szyi są ładne, ale ból jest prawdziwy

- czytamy.

Więcej o: