Duży biust, duży problem? Przekonała się o tym mierząc 60 strojów kąpielowych

Znalezienie odpowiedniego stroju kąpielowego przy dużym biuście jest nie lada wyzwaniem. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę pewna tiktokerka, która postanowiła przymierzyć aż 60 kostiumów kąpielowych, by znaleźć model, w którym kobiety z dużym biustem będą nie tylko wyglądać, lecz przede wszystkim czuć się dobrze. Wiele kobiet dziękuje jej za to wideo. - Ratujesz nas - komentują.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego oceny w szkole są bez sensu?

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi filmikami, w których poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko popularne (szczególnie wśród nastoletnich użytkowników) układy taneczne, lecz także trendy, makijaże, domowe triki, historie z życia wzięte oraz różnego rodzaju porady. 

Jaki strój kąpielowy do dużego biustu? Przymierzyła 60 opcji, by znaleźć ten idealny. Kobiety: To jest niesamowite i tak pomocne"

Liza Belmonte to tiktokerka, która prowadzi profil o tematyce modowej. W związku z tym, że sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami, postanowiła pomóc w wyborze odpowiedniego stroju kobietom, które podobnie jak ona, są posiadaczkami większego biustu. 

Jak wyglądać wyrafinowanie na plaży, gdy masz duże piersi. Przymierzyłam 60 strojów kąpielowych i bikini, by znaleźć idealny krój dla miseczki D

- wyznała.

Tiktokerka przyznała, że pierwszy problem, który rzuca się w oczy to dziwna rozmiarówka. Chodzi o to, że w przypadku kostiumów kąpielowych z dużą miseczką, duży jest jednocześnie obwód biustonosza. Liza przekonuje, że w przypadku kobiet z dużym biustem, zupełnie nie sprawdzi się bikini w kształcie trójkątów ze sznureczkami, gdyż w żaden sposób nie ma to szans podtrzymać biustu. Według niej lepiej unikać także kostiumów wiązanych na szyi, gdyż mogą one powodować ból w szyjnym odcinku kręgosłupa. Jej zdaniem, kobiety z dużym biustem najlepiej będą wyglądać i czuć się w strojach kąpielowych oraz bikini z kwadratowym dekoltem i szerszymi ramiączkami.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od kobiet, które podziękowały jej za opublikowane wideo:

Ratujesz nas
Dziękujemy Ci
To jest niesamowite i tak pomocne
To nie wystarczy! Potrzebujemy więcej! Marki! Ceny! Prosimy o pomoc
To bardzo pomocne. 34H tutaj, wiązania na szyi są ładne, ale ból jest prawdziwy

- czytamy.

Więcej o: