"Dziwny" sposób, który działa. TikTokerka radzi, jak uratować złamany paznokieć

Do złamania paznokcia może dość w niemal każdej sytuacji, nawet gdy staramy się bardzo uważać. Wystarczy chwila nieuwagi, nieszczęśliwe zrządzenie losu albo zwykły pech. Dzięki trikowi, który na TikToku cieszy się coraz większą popularnością, możemy go uratować.

Najczęściej, gdy złamiemy paznokieć, naszym pierwszym krokiem jest jego skrócenie, by nigdzie nie zahaczał i nie bolał. W takim przypadku konieczne jest zrobienie nowego manicure. Na szczęście istnieje sprawdzony sposób, który nas przed tym uchroni. Wykorzystasz do niego produkt z kuchni.

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

Sprytny sposób na złamany paznokieć od stylistki

Stylistka paznokci o nicku sonailicious podzieliła się niedawno prostym i skutecznym sposobem, który uratuje twój złamany paznokieć. Nagrała na TikToka filmik, w którym wykorzystuje do tego torebkę od herbaty. Na czym polega?

Jak uratować złamany paznokieć za pomocą torebki od herbaty?

Oczyść i osusz złamany paznokieć. Zadbaj, by jego powierzchnia była równa. Z torebki po herbacie wytnij malutki kawałek. Na pęknięcie zaaplikuj klej do paznokci i wcześniej wycięty fragment. Dla utrwalenia efektu przykryj go jeszcze jedną warstwą kleju. Jeśli go nie posiadasz, możesz użyć zwykłego utwardzacza czy bazy. Choć sama autorka stwierdziła pod filmikiem, że przedstawiony przez nią sposób może wydawać się dziwny, to działa. Komentujący postanowili przekonać się o tym na własnej skórze.

Internautki postanowiły sprawdzić dziwną metodę TikTokerki

Filmik obejrzało prawie 3 miliony osób. Wiele komentarzy potwierdza, że sposób stylistyki działa i jest naprawdę dobrą opcją na pilne, awaryjne sytuacje.

Czemu tego wcześniej nie widziałam?
Właśnie naprawiłam sobie paznokieć torebką po herbacie
To takie proste i skuteczne. Prawdopodobnie jeden z najlepszych "hacków" kosmetycznych, jakich się nauczyłam
Raz zapuszczałam paznokcie na pewną okazję, no i dzień przed nią połamał mi się cały paznokieć i przykleiłam go całego tą metodą, o dziwo trzymało się

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: