Pan młody chciał być jak Bruce Lee. Nie tego spodziewała się panna młoda. "Wstyd"

Ślub i wesele to dla wielu par młodych jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu. Zakochani, chcąc umilić przybyłym gościom i sobie ten czas, czasem decydują się na dodatkowe atrakcje jak np. taniec dla ukochanej czy ukochanego. W przypadku tej pary coś poszło nie tak i nie skończyło się to najlepiej.

W dniu ślubu często państwo młodzi są zestresowani nadchodzącymi wydarzeniami. Mimo wszystko starają się trzymać nerwy na wodzy, by wszystko było tak, jak sobie wymarzyli. Czasem panna młoda przygotowuje coś specjalnego dla swojego męża. Zwykle jest to taniec. Tym razem role się odwróciły. N opublikowanym w sieci nagraniu widzimy mężczyznę, prawdopodobnie męża kobiety, który coś dla niej przygotował. Nikt się chyba jednak nie spodziewał, co to może być. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska chce odnowić przysięgę małżeńską! Huczne przyjęcie?

Chciał być jak Bruce Lee. Kopnął pannę młodą w twarz 

Nagranie, które zostało opublikowane na TikToku przez profil "bartoszjagielskiofficial" zostało wyświetlone już ponad 690 tys. razy.  - "Weselny Bruce Lee" - czytamy w podpisie. Na filmie widać siedzącą na krześle pannę młodą. Jest uśmiechnięta i nie spodziewa się, co ją czeka. Mężczyzna przed nią stojący zaczął tańczyć, a następnie zrobił taki ruch, jakby chciał swoją nogą machnąć nad jej głową. Pech chciał, że za nisko ją podniósł i uderzył siedzącą przed nim pannę młodą. Ta od siły uderzenia niemalże spadła z krzesła. Nie wiemy, czy kobieta miała jakieś poważne obrażenia, czy tylko siniaka następnego dnia, jednak użytkownicy TikToka nie kryli swojego zażenowania tą sytuacją. 

Internauci oburzeni zachowaniem mężczyzny 

Choć pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy i niektórzy z użytkowników śmiali się z sytuacji przedstawionej na filmiku, to jednak spora część internautów była oburzona jego zachowaniem. 

To pan młody? Trochę przesadził...
Dlatego nie chodzę na te durne spędy.
I dowód na rozwód już gotowy.
Rozwód gwarantowany!

- pisali. 

A wy co sądzicie o tej sytuacji? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: