Kasia Cichopek zaprezentowała się bez makijażu. Gwiazdy coraz chętniej pokazują się w naturalnej wersji

Katarzyna Cichopek to popularna polska aktorka i prezenterka. Choć wokół jej życia prywatnego jest w ostatnim czasie naprawdę sporo szumu, gwiazda wciąż zachwyca swoim stylem, modnymi kreacjami i umalowaniem. Tym razem zaprezentowała się jednak fanom bez makijażu.

Katarzyna Cichopek jest niekwestionowaną ikoną stylu, która inspiruje Polki od wielu lat. Kreacje i makijaże, które wybiera, często zapierają dech w piersiach, a urody i figury zazdrości jej niejedna kobieta. Nie boi się łączyć kolorów, wzorów, przy czym nigdy nie przekracza granicy dobrego smaku i wyczucia. Jak wygląda bez makijażu?

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Jak wygląda Kasia Cichopek bez makijażu? Na Instagramie udostępniła nagranie

Choć szum wokół życia prywatnego Kasi Cichopek nie milknie, jedno jest pewne: niezależnie od sytuacji aktorka wciąż zachwyca stylem. Gdziekolwiek się pojawia, zawsze jest modnie ubrana, uczesana i umalowana. Wydawać by się mogło, że niechętnie i bardzo rzadko dzieli się kadrami, na których jest bez makijażu. Okazuje się jednak, że nie jest to prawdą.

Co jakiś czas publikuje nagrania, na których pokazuje swoją codzienną pielęgnacją twarzy, lub jest po treningu. Udostępnia je w relacji na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 560 tysięcy użytkowników.

Kasia CichopekKasia Cichopek instagram.com/katarzynacichopek

Gwiazdy coraz chętniej pokazują się bez makijażu. Podejście do naturalności się zmienia

Choć kiedyś gwiazdy zawsze starały się wyglądać nienagannie, a o zdjęcie bez makijażu czy w dresie musieli walczyć paparazzi, dziś ten trend się zmienia. Celebryci coraz częściej i chętniej publikują fotografie, na których są nieumalowani czy nieuczesani. Udowadniają w ten sposób, że bez make-upu również można wyglądać i przede wszystkim czuć się pięknie

Zmiana nadeszła wraz z nowym podejściem do naturalności i samoakceptacji, a niegdyś niedopuszczalne, widoczne zmarszczki czy przebarwienia stały się czymś zupełnie normalnym. W takiej wersji niejednokrotnie mogliśmy podziwiać m.in. Dodę, Annę Wendzikowską czy Małgorzatę Rozenek-Majdan.

 
Więcej o: