Wiktoria G±siewska "zdecydowanie podniosła temperaturę". Aktorka wstawiła zdjęcie w bieliĽnie

Wiktoria G±siewska opublikowała nowe zdjęcia na swoim profilu na Instagramie, które s± efektami sesji, w której aktorka zapozowała jedynie w podkoszulce i bieliĽnie. Fani szybko zareagowali na najnowszy post.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Już od najmłodszych lat możemy śledzić losy Wiktorii Gąsiewskiej, która w show-biznesie jest obecna od dziecka. Dzisiaj jako 23-latka znana widzom z ról w takich produkcjach jak: "Rodzina zastępcza", "Rodzinka.pl" oraz "Barwy Szczęścia" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w branży. Aktorka wciąż podejmuje się kolejnych wyzwań zawodowych i jest związana ze stacją telewizyjną Polsat, gdzie prowadzi kulisy programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Gąsiewska nie zapomina również o roli social mediów w jej karierze, dlatego regularnie prowadzi swoje profile. Na instagramowym profilu zebrała już ponad 1,1 miliona osób.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

Wiktoria Gąsiewska zachwyca efektami najnowszej sesji zdjęciowej

Na swoim profilu na Instagramie Wiktoria Gąsiewska regularnie publikuje nie tylko posty związane ze swoją działalnością zawodową, ale również dzieli się efektami sesji zdjęciowych. Aktorka stanęła przed obiektywem w naturalnej odsłonie z delikatnym makijażem, pozując w czarnym podkoszulku oraz majtkach z wysokim stanem. Gąsiewska wyeksponowała smukłe ciało oraz odsłoniła znajdujące się na jej ciele tatuaże. 

 

Reakcja fanów aktorki. W komentarzach pojawiło się wiele emocji

Obserwatorzy Wiktorii Gąsiewskiej nie pozostawili efektów profesjonalnej sesji zdjęciowej bez reakcji. Post zebrał już ponad 21,6 tysięcy polubień, a komentarzy wciąż przybywa. Fanom trudno było oderwać wzrok. 

Piękna kobieta
Prześliczna, hot
WOW, Za oknem zima, ale Ty zdecydowanie podniosłaś temperaturę.
Boska figura
 Jest pani jedną z najpiękniejszych Polek
 
Więcej o: