Spędź dzień z Sandrą Kubicką #JedenDzieńDłużej dla WOŚP

Kobieta.gazeta.pl ponownie łączy siły z polskimi aktywistkami i influencerkami, żeby wesprzeć WOŚP. Akcję #JedenDzieńDłużej wsparła Sandra Kubicka, która wystawia na aukcję wspólny trening, obiad i wizytę w swoim beauty roomie, słowem - cały wspólny dzień.

Sandra Kubicka jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, a także od niedawna bizneswoman. Przez lata była również modelką. Swoje imponujące zasięgi regularnie wykorzystuje do rzeczy ważnych. Sandra Kubicka angażuje się w najróżniejsze akcje charytatywne. Od kilku lat walczy także z chorobą, jaką jest PCOS. W walce z zespołem policystycznych jajników wspiera także inne kobiety. 

Sandra w tym roku wspólnie z nami postanowiła grać z WOŚP #JedenDzieńDłużej. 

Wylicytuj dzień z Sandrą Kubicką #JedenDzieńDłużej

Sandra Kubicka na aukcję przekazuje wyjątkowe spotkanie. Jak będzie wyglądać wasz wspólny dzień? Zaczniecie go od treningu, później pójdziecie na pyszny obiad, a na koniec Sandra Kubicka zabierze cię do swojego beauty teamu, który zdradzi tajniki makijażu. Brzmi nieźle, prawda? 

 

Aukcję znajdziecie TUTAJ.

#JedenDzieńDłużej. Akcja Gazeta.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już piąty raz wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w formule #JedenDzieńDłużej. Nasze licytacje finiszują w poniedziałek 30 stycznia, dzień po finale WOŚP, a zebrane pieniądze w całości zasilą konto Orkiestry na rzecz wsparcia szpitali sprzętem do walki z sepsą.

Nasze tegoroczne aukcje kończą się 30 stycznia! Wszystkie nasze licytacje znajdziesz TUTAJ.

Więcej o: