Ma 51 lat i urodziła dziecko. Internauci podzieleni. "Postradała zmysły", "To cudowne"

Kayla Caldwell udostępniła filmik, na którym pokazała swoją 51-letnią mamę przygotowującą się do porodu. Ten wzruszający obrazek wzbudził poruszenie. Internauci nie szczędzili słów krytyki w stronę świeżo upieczonej mamy. Choć pojawiły się też przychylne głosy, kobiety nie spodziewały się takiej ilości hejtu.

Kayla Caldwell chciała się podzielić na TikToku radosną nowiną. Udokumentowała na filmiku ciąże swojej mamy, która w wieku 51 lat urodziła synka. Pod tym materiałem pojawiło się jednak wiele nieprzychylnych komentarzy, które przysłoniły liczne gratulacje i słowa wsparcia. 

Zobacz wideo Obalamy mity dotyczące porodu

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Urodziła dziecko po pięćdziesiątce. Internauci są podzieleni

Kayla nie spodziewała się, że niewinny materiał udostępniony na TikToku wywoła takie zamieszanie. Kobieta chciała udokumentować jedynie tę niezwykłą przygodę. Jej mama długo marzyła o drugim dziecku, lecz po wielu próbach w końcu zdecydowała się na zabieg in vitro. Dzięki temu w wieku 51 lat urodziła zdrowego synka. Po kilku dniach zarówno mama, jak i maluch wrócili razem do domu, jednak materiał udostępniony na TikToku stał się pożywką dla przykrych komentarzy:

To jest możliwe, żeby w takim wieku zajść w ciążę...
Postradała zmysły...
51 lat, poważnie? Chciałabym, żeby ludzie przestali rodzić dzieci po menopauzie.

Kayla broni mamę przed hejtem. Pojawiły się też słowa wsparcia

Kayla nie spodziewała się, że filmik dokumentujący ciąże jej mamy wzbudzi tyle negatywnych emocji. Kobieta stanęła jednak w obronie 51-latki, odpowiadając na przykre komentarze. Wśród nich znalazło się również wiele głosów wsparcia oraz liczne gratulacje. Użytkownicy TikToka nie pozostali obojętni na hejt, który się pojawił i sami też zaczęli bronić 51-latki, pozostawiając komentarze pod materiałem wideo:

Ludzie, jeśli kobiety mogą mieć dziecko w wieku 49 lat, dlaczego nie mogą ich mieć też po pięćdziesiątce?! Gratulacje!
Dzieci mogą mieć dziecko w wieku 13 i 14 lat, ale nie w wieku 50 lat? Zostawcie ją w spokoju! Widać, że jest szczęśliwa i nikogo przy tym nie rani.
Myślę, że to cudowne, jeśli naprawdę tego chciała. Wychowywanie dzieci to najlepsza część życia, mam nadzieję, że ma wielkie wsparcie!
Więcej o: