Ma najdłuższy język na świecie. Ludzie dopytują ją, czy "jest prawdziwy"

Chanel Tapper ma najdłuższy język na świecie. W 2010 r. kobieta uzyskała dzięki niemu wpis w księdze rekordów Guinnessa. Okazuje się, że zdała sobie sprawę z nietypowej cechy gdy miała 8 lat. Dziś chętnie prezentuje swój język, choć spotyka się z jego powodu z różnymi reakcjami.

Chanel Tapper z Los Angeles ma najdłuższy język na świecie i to właśnie dzięki niemu w 2010 r. zyskała wpis w księdze rekordów Guinnessa. Narząd kobiety mierzy aż 9,75 cm (3,8 cala) długości i jest dwa razy dłuższy od języka przeciętnego człowieka. Okazuje się, że kobieta na co dzień spotyka się z różnymi reakcjami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka o nagrodzie dla "Dziewczyn z Dubaju". Nie gryzła się w język

Ma najdłuższy język na świecie. Otrzymała wpis do księgi rekordów Guinnessa

W 2011 r. w wywiadzie dla portalu "Guinnes World Records" Chanel Tapper wyznała, że zdała sobie sprawę z ponadprzeciętnie długiego języka, gdy miała 8 lat i wraz z mamą robiły zdjęcia na Halloween. Na jednej z fotografii wystawiły języki i wtedy zauważyła, że jej jest dużo dłuższy niż innych. Gdy rekordzistka była nastolatką, zaczęła spotykać się z tego powodu z komentarzami rówieśników. Wtedy zaczęła dla zabawy pokazywać im język. - Wciąż są ludzie z tamtych czasów, którzy pamiętają mnie tylko z powodu mojego języka — powiedziała.

Kobieta przyznała, że ludzie często dziwią się, jak długi jest jej język. - Dla większości ludzi jest to oszałamiające przeżycie. To tak, jakby nie wierzyli w to, co widzą i dziesięć razy proszą mnie, żebym pokazała go jeszcze raz — powiedziała. Zdarza się, że Chanel spotyka się z prośbami o zaprezentowanie, czy da radę dotknąć językiem nosa, czy łokcia. Niektórzy pytali ją nawet, czy nie dusi partnerów podczas całowania.  - Niektórzy uważają, że to fajne, inni, że paskudne, jeszcze inni są zaskoczeni za każdym razem, gdy to widzą.

Okazuje się, że mama Chanel również ma długi język, ale nie aż tak bardzo, jak ona. Kobieta cieszy się, że zyskała wpis w księdze rekordów, gdyż pozwoliło jej to na opłacenie edukacji. - To może być tylko piętnaście minut sławy. Tak czy inaczej, skorzystam z każdej nadarzającej się okazji.

 

Chanel Tapper publikuje treści na TikToku. W krótkich nagraniach prezentuje obserwatorom swoją wyjątkową umiejętność

W 2021 r. Chanel Tapper opublikowała na TikToku kilka filmików, w których pokazała, jak długi jest jej język. Pod nagraniami obserwatorzy zostawili wiele komentarzy. Niektórzy nie mogli nadziwić się, jakim cudem narząd kobiety ma taki rozmiar.

Przerażasz mnie.
Jesteś najlepsza.
Jest prawdziwy?
Więcej o: