Pokazała, jak obcina dolne rzęsy. Dzięki temu czuje się lepiej. "To powinno być nielegalne"

Tiktokerka Carrie Madders opublikowała na TikToku nagranie, w którym pokazała, jak obcina dolne rzęsy. Nie spodziewała się ilości negatywnych komentarzy, którą otrzyma. Obserwujący zarzucili jej, że działanie jest niebezpieczne i powinna z niego zrezygnować.

Kobiety od wieków mają sprawdzone techniki, które pozwalają im poprawić wygląd. Choć wiele z nich jest lubianych, w internecie co jakiś czas głośno jest o mniej znanych i nieco bardziej kontrowersyjnych, a nawet szokujących. Jedną z nich jest obcinanie dolnych rzęs, by oczy wydawały się bardziej "otwarte". 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Problemy z maskarą? Mamy patenty na plamy z tuszu

Tiktokerka pokazała, jak obcina dolne rzęsy. "Nie mogę być jedyną osobą"

Tiktokerka Carrie Madders przyznała, że regularnie obcina dolne rzęsy. Uważa, że dzięki temu jej oczy wyglądają na bardziej "otwarte". W jednym z nagrań dokładnie pokazała, jak to robi. Filmik wyświetlono już ponad 20 mln razy, a internauci nie mogą się nadziwić. 

Aleksandra Kwaśniewska Internautka wytknęła Oli Kwaśniewskiej brak dzieci. Doskonała riposta. "To jest realny problem"

Nie mogę być jedyną osobą, która nienawidzi swoich dolnych rzęs

- napisała w klipie. Jak podaje portal "New York Post", Carrie wyjaśniła, dlaczego poddaje swoje rzęsy nietypowemu działaniu. - Obcinam je, ponieważ są bardzo uciążliwe, a także cieszę się wyglądem, jaki mi to daje. Piękno jest zdecydowanie subiektywne, a ja tak czuję się najlepiej — powiedziała. Tiktokerka przyznała, że była w szoku, że z powodu obcinania rzęs spotkała się z negatywnymi komentarzami.

Carrie nagrała pięciominutowy film z opisem sytuacji. "Nie wierzę, że to robię"

Po fali negatywnych komentarzy Carrie Madders zdecydowała się opublikować pięciominutowe nagranie z wyjaśnieniami.

Nie wierzę, że to robię

- zaczęła. Dalej wyjaśniła, że przycina dolne rzęsy od czasów liceum. Powiedziała, że nie opublikowała nagrania po to, by zachęcić do działania innych. Zwyczajnie myślała, że na TikToku znajdzie więcej osób, które również to robią.

Zaśpiewał piosenkę Celine Dion na pogrzebie babci Chciał pożegnać się z babcią. Na jej pogrzebie zaśpiewał hit Celine Dion

Jak podaje "New York Post",  Carrie ma "wrażliwe oczy" i nie chciałaby, by dolne rzęsy przeplatały się z górnymi. Miała nigdy nie odnieść obrażeń czy doświadczyć z tego powodu infekcji lub swędzenia. Kobieta wyjaśniła też, że rzęsy nie odrastają później w nienaturalny sposób.

Obserwujący zarzucili Madders, że działanie jest niebezpieczne i może prowadzić do groźnych powikłań, dlatego powinna z niego zrezygnować.

Z czasem bez dolnych rzęs nabawisz się infekcji oczu.
Dziewczyno, one mają chronić twoje gałki oczne.
To powinno być nielegalne.
Tak, myślę, że tylko ty to robisz.
To przerażające.
Więcej o: