Nocowała w drogim hotelu. Rano myślała, że zapadnie się pod ziemię. "Najbardziej obrzydliwa rzecz"

Pewna tiktokerka podzieliła się kłopotliwą sytuacją, jaka spotkała ją w wynajętym w luksusowym hotelu pokoju. Przypadkowo narobiła w nim bałaganu, za który było jej ogromnie wstyd. Na jej nagranie odpowiedzieli pracownicy z branży.

Wraz z rozwojem mediów społecznościowych internauci coraz chętniej dzielą się swoją codziennością. W sieci znajdziemy mnóstwo porad i trików, nie brakuje też zwykłych, codziennych sytuacji, jednak nie zawsze pozytywnych. Pewna tiktokerka postanowiła pokazać, jak przypadkowo i nieumyślnie nabałaganiła w hotelowym pokoju.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak wygląda hotel 5-gwiazdkowy w Kolumbii? W Polsce miałby maksymalnie trzy gwiazdki

Usnęła w białej pościeli po użyciu samoopalacza. "To najbardziej obrzydliwa rzecz"

Chantelle Otten to twórczyni internetowa, która na TikToku dzieli się swoją codziennością, podróżami oraz zainteresowaniami. Niedawno opublikowała nagranie, na którym była niezwykle zawstydzona i zażenowana. Okazało się, że spędzała noc w luksusowym hotelu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wieczorem postanowiła użyć samoopalacza, a następnie położyła się spać w białej pościeli. To, co zobaczyła rano, wprawiło ją w osłupienie oraz sprawiło, że było jej okropnie wstyd.

To najbardziej obrzydliwa rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam

- powiedziała na nagraniu.

Plamy po kosmetyku były na całej pościeli. TikTokerka nie kryła zażenowania

Pomysł Chantelle był bardzo niefortunny. Samoopalacz, którego użyła przed snem w nieestetyczny sposób odbił się na niemal całej pościeli. Tiktokerka pokazała, jak brzydkie, brązowe plamy pokrywają kołdrę, poduszkę oraz prześcieradło. Przyznała, że w całej tej sytuacji najbardziej wstyd jest jej przed pracownikami hotelu, którzy będą musieli po niej posprzątać.

W komentarzach odezwały się osoby z branży. "Nawet okiem bym nie mrugnęła"

Nagranie Chantelle obejrzało niemal 5 tysięcy osób. Okazało się, że wśród komentujących nie brakowało pracowników hotelowych, którzy postanowili trochę ją pocieszyć. Inni natomiast byli rozbawieni całą sytuacją.

Haha, przynajmniej opalenizna wygląda super
Pracuję w hotelu, wszystko w porządku
Z tej strony była wynajmująca. To nic takiego, nawet okiem bym nie mrugnęła

- czytamy w komentarzach. Niemniej jednak sytuację TikTokerki warto traktować jako przestrogę dla osób, które używają samoopalacza. Po aplikacji kosmetyku lepiej nie kłaść się od razu w jasnej pościeli, gdyż z rana może czekać nas przykra niespodzianka.

Więcej o: