Wzruszające i krótkie życzenia na rocznicę ślubu. Wyjątkowe propozycje, które zapadną w pamięć

Życzenia na rocznicę ślubu mogą być wzruszające, wesołe czy zabawne. Ważne, by płynęły prosto z serca i wyrażały to, co mamy do przekazania. Szukasz inspiracji? Te propozycje na pewno przypadną ci do gustu.

Niezależnie od tego, czy mowa o pierwszej, dziesiątej czy dwudziestej rocznicy ślubu, złożenie życzeń rodzicom, krewnym czy znajomym będzie miłym gestem. Pokażesz, że o nich pamiętasz w tym ważnym dniu. Życzenia z okazji rocznicy ślubu mogą sobie również składać małżonkowie. Najważniejsze, by były szczere.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zapytaliśmy mieszkańców Opola, ile wypada dawać do koperty na wesele

Krótkie życzenia na rocznicę ślubu. Nie tylko do wysłania w wiadomości

Krótkie życzenia z okazji rocznicy ślubu sprawdzą się zarówno jako wiadomość wysłana SMS-em, jak i na kartce. Oto kilka propozycji.

Życzę Wam, by każda rocznica ślubu była piękniejsza od poprzedniej. Niech Wasze uczucie nigdy nie gaśnie, a wspólne dni są pełne radości i szczęścia.
***
Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, aby każdy kolejny rok spędzony razem był lepszy od poprzedniego. Niech Wasza miłość kwitnie wiecznie.
***
Najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, spełnienia wspólnych marzeń, zdrowia i sił do pokonywania trudów życia. Zgody, jedności, miłości i życzliwości na co dzień

Życzenia z okazji rocznicy ślubu. Dla męża i dla żony

W dniu rocznicy ślubu życzenia mogą również składać sobie małżonkowie. Wyrecytowane osobiście, dołączone do prezentu albo kwiatów, wzruszające, romantyczne lub zabawne - najważniejsze, by płynęły prosto z serca. Szukasz inspiracji? Oto kilka propozycji na życzenia na rocznicę ślubu dla męża i dla żony.

Kochany, każda nasza rocznica to potwierdzenie, że podjęłam najlepszą decyzję w swoim życiu. Dziękuję Ci za kolejny rok pełen miłości i ciepła. Kocham Cię!
***
Jesteś najlepszym, co zesłały mi niebiosa. Dziękuję za piękne lata wspólnego życia. Nie marzę o niczym innym, tylko przeżywaniu kolejnych dni z Tobą. Życzę Ci zdrowia, cierpliwości do Twojej drugiej połówki i dużo miłości.
***
Kocham ciebie, więc dobrze mi jak w niebie!
Buzi, buzi i cmok, jesteśmy po ślubie już rok!
***
Miłość ma dla mnie tylko jedno imię – Twoje.
X lat temu przysięgaliśmy sobie miłość na dobre i złe,
w zdrowiu i chorobie,
dopóki śmierć nas nie rozłączy.
Każdego dnia Twoja miłość i troska dodają mi sił,
sprawiając, że życie nabiera koloru.
Kocham Cię!
***
Kochana, życzę ci, byśmy dalej szli przez życie, trzymając mnie mocno za ręce. Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Bądź szczęśliwa i kochaj mnie tak, jak ja kocham ciebie!

Śmieszne życzenia na rocznicę ślubu. Idealne nie tylko dla znajomych

Znajomi lub przyjaciele obchodzą rocznicę ślubu? To dobra okazja, by pokazać, że o nich pamiętasz i jesteś z nimi w tym ważnym dniu. Śmieszne życzenia mogą okazać się dobrym wyborem.

Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, aby każdy kolejny rok spędzony razem był tak samo pełen niespodzianek... jak wspólne składanie produktów z IKEA. Wszystkiego cudownego!
***
Stukał dzięcioł w lesie i gadała sowa,
Że ta młoda para, już nie taka młoda.
Więc czym prędzej śpieszę, z życzeniami w darze,
Niech nam żyją w zdrowiu, 100 lat młodej parze!
***
Żyjcie nam przez długie lata,
niech się Wam szczęście zaplata,
Wasz słoneczny dzisiaj uśmiech
nigdy niech Wam nie uśnie!

Wzruszające życzenia na rocznicę ślubu. Prześlij je rodzicom lub bliskim

Życzenia z okazji rocznicy ślubu dla rodziców możesz złożyć osobiście lub telefonicznie. Ale nie musisz tego robić w klasyczny sposób. Możesz je wyrecytować, dołączyć do prezentu, stworzyć kolaż z życzeniami. Ogranicza cię tylko własna fantazja. Zainspiruj się tymi propozycjami.

Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, aby miłość, która Was połączyła, była jak ocean - głęboka, nieskończona i zapierająca dech w piersi. Niech każda fala wzruszenia przynosi nowe doświadczenia i pogłębia Wasze uczucia.
***
Na rocznicę Waszego ślubu życzę Wam, aby miłość, która połączyła Wasze serca, była wiecznie żywa. Niech każdy dzień przynosi Wam wiele cudownych momentów i pięknych przygód.
***
Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, aby Wasza miłość była jak wieczny płomień. Zawsze gorąca, dająca ciepło i światło, nawet w najciemniejsze dni. Wszystkiego najpiękniejszego na kolejne lata wspólnej drogi.

Więcej o: