Ciekawe i niebanalne życzenia ślubne

Ślub przyjaciół już tuż tuż, a Ty wciąż wyjątkowych życzeń ślubnych? Mamy kilka propozycji. Pamiętaj, że to jedynie inspiracja, życzenia ślubne to coś, co powinno wypływać prosto z serca i być skierowanym do konkretnych osób.

Życzenia ślubne: zabawne, czyli rymowanki przede wszystkim

1/2 kg miłości 3 łyżki zazdrości 10 dkg zaufania 2 krople na "nerwach grania" 6 gramów cierpliwości 3 dkg wyrozumiałości 5 łyżek humoru 10 łyżeczek wigoru - wszystko razem dokładnie mieszamy i doskonałe małżeństwo mamy!

Przyjemności pierwszej nocy, patrzcie sobie prosto w oczy. Panie Młody nie miej strachu, choć bociany są na dachu. Postępujcie sobie śmiało, choćby łóżko się zarwało. Za ten bohaterski czyn, niechaj pierwszy będzie syn.

Małej dziewczynki, która robi wesołe minki. Chociaż nie, może lepiej rozbrykanego chłopczyka, Który szybko z oczu znika. A jeszcze lepiej dziecięcej gromady rozbrykanej By życie było usłane różami. Bądźcie zawsze szczęśliwi w pracy i w domu Czasem róbcie coś po kryjomu Co tylko Wam sprawia przyjemność Urozmaicając sobie tym samym szarą i nudną codzienność

Zobacz wideo

Życzenia ślubne - cytaty o miłości i szczęściu

Jedno jest tylko w życiu szczęście kochać i być kochanym. (G. Sand)

Ani różnice poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. (Maria Dąbrowska)

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek. (Jean Paul Satre)

Szczęście jest zawsze tam, gdzie widzi je człowiek. (Henryk Sienkiewicz)

Prawdziwa miłość otwiera ramiona, a zamyka oczy. (Antoine de Saint-Exupery)

Kochać człowieka to pragnąć razem z nim się zestarzeć. (Albert Camus)

Miłość odkrywa się kochając. (Paulo Coelho)

Ciekawe i niebanalne życzenia ślubne w wersji krótkiej

W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa rozpalajcie.

U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie.

Każdego dnia kochajcie się mniej niż jutro, a więcej niż wczoraj...

Życzenia ślubne w wersji klasycznej

Najlepsze życzenia ślubne! Miłość od pierwszego wejrzenia to dla niektórych tylko marzenia. Wy datę ślubu już znacie i na noc poślubną czekacie.

Drogim Nowożeńcom z życzeniami, by z Sakramentu Małżeństwa potrafili czerpać moc i mądrość serca życzy ...

Młodej Parze aby czerpała samą radość z odkrywania piękna małżeństwa oraz satysfakcji z budowania udanego przymierza dwóch kochających się osób

Wszystkiego najlepszego życzy...

Jak dzwoneczki i miłosne zaklęcia unoszą się w powietrzu Tak niech życie Wasze radością się uniesie Radością tak cenną i nieczęsto spotykaną W bliskości razem idźcie przez życie! W wierze budujcie swój wspólny dom Choćby był mały jak muszelka Nie zburzy go żaden życia sztorm, Bo wasza miłość jest wielka!

Wszystko co piękne na tym świecie, wszystko co tylko szczęście wróży, niech się Wam razem w jedno splecie i będzie słońcem w życia podróży.

To także może cię zainteresować:

Więcej o: