Za duże ubrania to nie problem. Poznaj trik, który przemieni je w modną stylizację

Za duże ubrania zalegają w twojej szafie? Teraz możesz nosić je na dwa sposoby. Znamy trik, który całkowicie zmieni ich wygląd, a dzięki temu zyskają drugie życie. Co najważniejsze, efekt jest odwracalny, więc każdego dnia możesz wyglądać inaczej. Którą wersję wybierzesz?

Ubrania oversize optycznie wyszczuplają sylwetkę i są bardzo wygodne. Od lat królują nie tylko w domowym zaciszu, ale są też elementem stylizacji największych gwiazd. W czasach nadmiernego konsumpcjonizmu i zero waste, warto pomyśleć o tym, jak wykorzystać to, co już mamy, w zupełnie nowy sposób. Proponujemy prosty trik, dzięki któremu za duże ubrania zyskają drugie życie. Nie trzeba się obawiać zmiany zdania. Proces jest odwracalny, dlatego sprawdzi się idealnie w każdej stylizacji. Co najważniejsze, możesz przemienić swoje ubrania w domu, a zajmie to mniej niż minutę. 

Zobacz wideo Stylizacje Avanti24

Sposób na za duże ubrania. Łatwy trik, który zmienia wszystko

Za duże koszulki nie podkreślają sylwetki i są kojarzone raczej z meczem koszykówki, niż pokazami mody. To błąd. Ubrania oversize od kilku lat na stałe zagościły w modzie i nie pozbędziemy się ich szybko ze sklepowych półek. Co innego, jeśli zalegają w domu, ponieważ nasz rozmiar uległ zmianie. Warto dać im drugie życie i wyczarować zupełnie nową kreację. W tym przypadku potrzebna będzie chwila czasu i...dwie gumki do włosów. 

Za dużą koszulkę należy założyć na siebie. Z prawej i lewej strony zrobić po jednym małym "kucyku" i zawiązać je gumkami do włosów. Jednocześnie, wybieramy wysokość, na której chcemy, aby kończyła się nasza nowa, modna bluzka. Styliści polecają lekko powyżej linii bioder, jednak ważne, aby po prostu czuć się dobrze. Następnie, należy zawinąć utworzone kucyki pod bluzkę. W ten sposób uzyskamy efekt modnego crop topu o zupełnie nowym fasonie. 

Poznaj - najmodniejsze ubrania damskie Calvin Klein!

Za duże ubrania w dwóch nowych odsłonach. Dobre rozwiązanie na wysokie temperatury

Za duża koszulka nie zawsze przyda się wiosną i latem, szczególnie kiedy temperatury pójdą w górę. Świetnym rozwiązaniem, które sprawdzi się na upalnych imprezach i festiwalach, będzie zawiązanie dołu bluzki na mały supełek. To ty decydujesz, czy znajdzie się on na środku, czy może z boku. Dzięki temu ciało będzie odczuwać przyjemny chłód, a ty będziesz wyglądać stylowo. W modzie nie ma ograniczeń, więc każdy sposób jest dobry. Dzięki temu ubrania nadal pozostaną w szafie, a przy okazji będą pełniły wielofunkcyjną rolę w codziennych stylizacjach.

Zobacz: Ubrania marki Armani sklepu modivo.pl

Więcej o: