Jak wyglądała Donatella Versace przed tymi wszystkimi operacjami plastycznymi? Piękna kobieta!

Donatella Versace to kultowa włoska projektantka mody i wiceprezes domu mody Versace. Choć jej projekty są kopiowane w milionach sztuk, to mało która kobieta chciałaby skopiować jej rzeczywisty wygląd. Wszystko przez nadmiar operacji plastycznych. Jak wyglądała zanim chirurdzy zaczęli ingerować w jej wygląd? Zobaczcie sami.

Donatella Versace jeszcze do 1998 roku miała twarz nietkniętą jakimkolwiek zabiegiem. Była naprawdę piękną kobietą o oryginalnej urodzie i miała szansę pięknie się zestarzeć. 

Co się więc wydarzyło? 

 

Niestety, spotkała ją seria tragicznych wydarzeń, najpierw jej  brat Gianni Versace został zamordowany przez Andrew Cunanana w lipcu 1997 roku. Następnie w 2000 roku rozwiodła się z ojcem jej dzieci Paulem Beckiem. Te wydarzenia, mocno odcisnęły się na jej psychice. 

 

Już dwa lata później jej twarz była kompletnie zmieniona przez zabiegi medycyny estetycznej. W krótkim czasie stała się samotną matką i twarzą międzynarodowej marki odzieżowej. To spory ciężar jak na jedną osobę. W 2005 roku Donatella wyznała w wywiadzie dla Vogue, że od 18 lat jest uzależniona od kokainy, i spędziła jakiś czas na odwyku w Arizonie.

Takie zdjęcie opublikował niedawno Vogue, przedstawia młodą Donatellę z jej nieżyjącym już bratem Giannim.

Tu nieco późniejsze zdjęcie przedstawiające Donatellę z braćmi.