Kosmetyczka pokazała zdjęcia klientek, które chciały zaoszczędzić na makijażu permanentnym. Efekt może przerazić...

Właścicielka salonu Moss Brows postanowiła pokazać, z jakimi brwiami kobiety często pokazują się w jej salonie. To, co ujawniła na Facebooku sprawia, że zastanowimy się kilka razy, zanim wybierzemy odpowiednią kosmetyczkę...

Idealne brwiIdealne brwi fot. instagram.com/miauniauve

Z pewnością znacie już microblading. To popularny ostatnio wśród kobiet  zabieg wizualnego zagęszczania i modelowania kształtu brwi. Pozwala nadać im naturalny wygląd, a te nadmiernie wydepilowane i rzadkie, zmienia w regularne i pełne dzieła sztuki. Jeśli codziennie rano próbujesz okiełznać swoje włoski nad powieką,  dorysowując ich braki i zastanawiasz się nad makijażem permanentnym, odłóż na bok wszystkie kredki. To, co zobaczysz za chwilę, jest przestrogą przed promocjami na tanie zabiegi.

Laura, właścicielka brytyjskiego salonu Moss Brows, opublikowała na Facebooku zdjęcia oszpeconych klientek, które poprosiły ją o ratunek. Zamiast odwiedzić sprawdzoną, lecz droższą specjalistkę, chciały zaoszczędzić na profesjonalnej usłudze i skuszone atrakcyjną ceną, zaufały amatorkom. Autorkom tych dzieł zabrakło nie tylko wiedzy i praktyki, ale przede wszystkim sumienia, skazując klientki na taki efekt, bo ten jest naprawdę przerażający...

Żle wykonany microbladingŻle wykonany microblading fot. facebook.com/mossbrowsspmu

Źle wykonany microbladingŹle wykonany microblading fot. facebook.com/mossbrowsspmu

Źle wykonany microbladingŹle wykonany microblading fot. facebook.com/mossbrowsspmu

Źle wykonany microbladingŹle wykonany microblading fot. facebook.com/mossbrowsspmu

Jedno jest pewne- skrzywdzone panie będą musiały teraz zainwestować w usługę znacznie więcej, by móc wyjść z domu bez wstydu za to, co noszą na twarzy.

Dla porównania przypominamy, jak powinien wyglądać efekt po prawidłowo wykonanym zabiegu. Różnica jest diametralna, prawda?

Prawidłowo wykonany bicrobladingPrawidłowo wykonany bicroblading fot. facebook.com/mossbrowsspmu

Korzystałaś z zabiegu microbladingu?
Więcej o: