Zombie Boy nie popełnił samobójstwa? Przyczyna zgonu ma być zupełnie inna

Martwe ciało pokrytego tatuażami Zombie Boy'a znaleziono w środę, w jego mieszkaniu w Montrealu. Obecnie jednak wychodzą na jaw informacje, które przeczą owej tezie. Rick Genet nie targnął się na własne życie?

Zombie BoyZombie Boy Instagram.com/zombieboyofficial

W ubiegłym tygodniu światem wstrząsnęła wieść o niespodziewanej śmierci Ricka Genesta, znanego pod pseudonimem Zombie Boy. Przypomnijmy, model znany z teledysków Lady Gagi i Honoraty Skarbek zmarł w wieku 32 lat. Według doniesień TZM, przyczyną jego śmierci było samobójstwo. 

ZOBACZ: Zombie Boy nie żyje. Agent modela: 'Nikomu nie chciał zrobić krzywdy. Robił ją tylko sobie'

Zombie Boy nie żyje. To nie było samobójstwo?

Ricka Genesta znaleziono martwego 1 sierpnia br. ok. godz. 17.00 czasu lokalnego. Funkcjonariusze policji od razu stwierdzili, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Zupełnie innego zdania są jednak jego bliscy, a także manager, który udzielił wywiadu dla magazynu „People”. Według niego, śmierć Ricka to był wypadek, a śmierć nastąpiła w wyniku upadku z balkonu.

Balkon z którego spadł jest bardzo niebezpieczny. Trzy tygodnie temu byłem tam z nim, paliliśmy papierosy. Sam balkon ma bardzo niskie barierki, to schody przeciwpożarowe. Oparł się o barierkę tyłem i wypadł.

Teoria ta może być prawdziwa. Wiadomo, że Genest wraz ze swoją partnerką mieli plany na nadchodzący tydzień. Model nie pozostawił również pożegnalnego listu, jak dzieje się to w przypadku osób, które zdecydowały się na odebranie sobie życia.

Nie wiadomo, czy kiedykolwiek dowiemy się, co się stało tamtego wieczoru.  Myślisz, że teoria rodziny i managera może być prawdziwa?

Nie żyje Zombie BoyNie żyje Zombie Boy fot. youtube.com/watch?v=flCkZFlvoRQ

Zombie BoyZombie Boy Instagram.com/zombieboyofficial

Zombie Boy bez tatuaży - film DermablendZombie Boy bez tatuaży - film Dermablend printscreen filmu Dermablend

Zombie Boy w reklamie VichyZombie Boy w reklamie Vichy fot. youtube/kadr

Zombie Boy (Rick Zenest) i Andrej Pejic w kampanii Auslander Zombie Boy (Rick Zenest) i Andrej Pejic w kampanii Auslander  fot. mat. prasowe

Zombie Boy (Rick Zenest) i Andrej Pejic w kampanii Auslander Zombie Boy (Rick Zenest) i Andrej Pejic w kampanii Auslander  fot. mat. prasowe

Więcej o: