Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan sam zaprojektował i uszył spodnie. Rodzice są zachwyceni talentem

Syn Małgrzaty Rozenek - Majdan i Jacka Rozenka przejawia wielki talent. 14- letni Staś marzy o tym, by w przyszłości zostać projektantem mody. Jak się okazało, pierwsze kroki ma już za sobą. Zachwycona mama opublikowała na swoim Instargramie zdjęcie spodni, które chłopiec sam zaprojektował i uszył.

Małgorzata Rozenek – Majdan wciąż przebywa na medialnych językach. Ostatnio wiele się słyszało na temat jej aktorskiego debiutu w filmie Patryka Vegi oraz roli w nowej komedii romantycznej. I choć w ostatnim czasie gwiazda postanowiła zrelaksować się na meksykańskich wakacjach, zaraz po powrocie zapowiedziała kolejne projekty. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które bardzo zaskoczyło fanów. Jej 14 –letni syn stawia pierwsze kroki w świecie fashion. Sam zaprojektował i uszył spodnie. Gosia jest zachwycona talentem Stasia.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pokazywaniu dziecka: "Jak jesteś z czegoś dumny, masz ochotę się tym chwalić"

Radosław Majdan, Małgorzat RozenekMałgorzata Rozenek pokazała brzuch po ciąży. Fani: Cudowna figura

Małgorzata Rozenek – Majdan chwali się talentem syna

„Perfekcyjna Pani domu” jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje fanom kulisy swojego życia i dzieli się refleksjami, które towarzyszą jej na co dzień. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,4 miliona użytkowników, a z dnia na dzień przybywa ich coraz więcej. W czwartek gwiazda udostępniła instagramowe zdjęcie swojego najstarszego syna, Stasia.

@s_rozenek w spodniach swojego projektu. Dopracował każdy szczegół, szyjąc. I stworzył coś pięknego i unikatowego 
 

14 – letni chłopiec przejawia wielkie zdolności estetyczne. Marzy o tym, by w przyszłości zanurzyć się jako projektant mody w wielkim świecie fashion. Tym razem postanowił nie kryć swoich zdolności. Na jego profilu ukazało się zdjęcie spodni, które sam zaprojektował i uszył.

Mój projekt spodni uniseks do połowy łydki, które później sam uszyłem

– napisał Staś

Dumna mama i ojczym, Radosław Majdan, z zachwytem komentowali talent syna i składali pierwsze zamówienia na nowe projekty.

Stasiu, muszę zamówić u Ciebie garnitur. Spodnie wyszły naprawdę ekstra 
Staś pięknie wyszło. Masz wielki talent!

Co więcej, okazuje się, że moda nie jest jedyną pasją chłopca. Staś uwielbia także rysować i fotografować nieuchwytne momenty, czym często chwali się w mediach społecznościowych. Ma także łatwość w przyswajaniu języków obcych.

Małgorzata RozenekRajskie wakacje Małgorzaty Rozenek i Natalii Siwiec. Dokąd pojechały?

Zobacz też: modne spodnie dziecięce w świetnych cenach!

Więcej o: