Marta Żmuda Trzebiatowska i jej nowy kolor włosów. Aktorka została blondynką. "W ciemnych wyglądasz o niebo lepiej!"

Marta Żmuda Trzebiatowska zaprezentowała na swoim Instagramie efekty wizyty u fryzjera. Aktorka zdecydowała się na małą metamorfozę: rozjaśniła swoje włosy i postawiła na blond. Nie wszystkim jednak ta zmiana przypadła do gustu.

Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. O jej ogromnej popularności może świadczyć chociażby liczba osób, które obserwują ją na Instagramie - jest ich ponad 283 tysięcy. Ku uciesze swoich fanów aktorka na bieżąco dzieli się z nimi życiem prywatnym.

Tym razem Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się na Instagramie efektami swojej kolejnej metamorfozy. Aktorka rozjaśniła włosy i postawiła na kolor blond.

Marta Żmuda Trzebiatowska i jej nowy kolor włosów. Aktorka postawiła na blond

Marta Żmuda Trzebiatowska najwidoczniej zapragnęła delikatnej zmiany w wyglądzie, więc udała się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie.

Jasno, jasno, coraz jaśniej...

- napisała na Instagramie Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Marta Żmuda Trzebiatowska zdecydowała się na delikatną zmianę - rozjaśniła swoje włosy, które teraz są koloru blond. Naszym zdaniem nowy odcień dodał aktorce stylu, kobiecości, a także odmłodził ją. Sami zobaczcie i oceńcie:

 

Marta Żmuda Trzebiatowska w blond włosach. Fani zachwyceni

Jaka była reakcja fanów na nowy kolor włosów Marty Żmudy Trzebiatowskiej? Byli wprost zachwyceni. Oto niektóre z ich komentarzy:

Jak na panią patrzę, to sama mam ochotę stać się blondynką!
Do twarzy ci w tych coraz jaśniejszych. Aby poniedziałek był równie piękny jak twoje włosy.
Pięknie pani w tym kolorze.
Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska wyznała, że nowa fryzura wiąże się z rolą w serialu

Zdecydowana większość internautów pozytywnie oceniła metamorfozę aktorki. Pojawiły się jednak, co prawda nieliczne, głosy krytyki:

Nieeee, ciemne włosy podkreślały twoja urodę, oczy, brwi, w jawnych giniesz.... Jesteś przepiękną kobietą i nawet łysa byłabyś piękna! Ale w ciemnych wyglądasz o niebo lepiej!

Z którymi opiniami się zgadzacie?

Więcej o: