Fryzury dla pań po pięćdziesiątce, które będą modne jesienią [ZDJĘCIA]

Nadchodząca jesień to doskonały moment na metamorfozę. Jakie cięcia są teraz modne? Oto kilka stylowych propozycji dla pań po pięćdziesiątce.

Jedną z najpopularniejszych fryzur, która pasuje paniom w każdym wieku, jest long bob (lob). To jedna z odmian klasycznego boba. Jednak w tym przypadku włosy z przodu są nieco dłuższe i sięgają zazwyczaj obojczyków. Takie cięcie jest bardzo stylowe i kobiece. Wyszczupla twarz (w przypadku, gdy nosimy przedziałek po środku), optycznie odmładza, a także dodaje fryzurze objętości. Co więcej, pasuje do różnych typów urody i kształtów twarzy. 

 

Fryzury dla pań po 50-tce: klasyczny bob

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć klasycznego boba. To cięcie, które od lat nie wychodzi z mody. W tym przypadku pasma zazwyczaj sięgają linii brody, co zapewnia optyczne odmłodzenie twarzy. Taka fryzura od wielu lat jest znakiem rozpoznawczy redaktor naczelnej  amerykańskiego "Vogue'a" Anny Wintour.

 

Fryzury dla pań po 50-tce: odważne cięcia

A może interesują cię odważne, krótkie cięcia? W tym sezonie popularnością cieszą się m.in. fryzura na pazia, asymetryczny bob (a-line bob) oraz pixie cut. Takie cięcia są bardzo stylowe. Poza tym w wielu przypadkach działają odmładzająco. I co ważne, są wygodne i nie wymagają skomplikowanych zabiegów stylizacyjnych każdego dnia. 

Jaka fryzura mi pasuje? Jaka fryzura mi pasuje?  Instagram.com// talita_andrade03

Zobacz wideo Jak prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Może cię także zainteresować:

Więcej o: