Edyta Bartosiewicz przeszła spektakularną metamorfozę. Przez nową fryzurę aż trudno ją rozpoznać!

Edyta Bartosiewicz opublikowała na Instagramie zdjęcie i zaskoczyła internautów swoją metamorfozą. Piosenkarka zdecydowała się zmianę koloru włosów i została blondynką! "Jak Lady Gaga", "Wow!", "Pięknie Pani w blond włosach" - piszą fani.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Edyta Bartosiewicz w latach 90. była jedną z najbardziej popularnych piosenkarek w Polsce. Jej albumy sprzedały się w łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy, a dziewięć singli zajmowało pierwsze miejsca na Listach Przebojów Programu Trzeciego. Na swoim koncie ma m.in. pięć nagród polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyki czy Paszport "Polityki". Edyta Bartosiewicz wydała osiem albumów, z czego ostatni w maju tego roku. Ponadto, piosenkarka prowadzi swoje konto na Instagramie, na którym regularnie publikuje różne zdjęcia.

Edyta Bartosiewicz przeszła spektakularną metamorfozę. Aż trudno ją rozpoznać! "Pięknie Pani w blond włosach"

Edyta Bartosiewicz podzieliła się z obserwatorami na Instagramie nowym zdjęciem i zupełnie zaskoczyła Internautów. Piosenkarka przeszła tak spektakularną metamorfozę, że aż trudno ją rozpoznać. 

Żyj własnym życiem i daj żyć innym

- napisała pod fotografią.

Edyta Bartosiewicz postanowiła zaszaleć z fryzurą i ciemne, niemal czarne włosy zmieniła na krótsze, blond pasma. Trzeba przyznać, że artystka prezentuje się w takiej odsłonie fenomenalnie. W komentarzach znalazły się nawet porównania do Lady Gagi. 

Pięknie Pani w blond włosach. Sztos
Wow <3
Piękna!
Jak Lady Gaga
Klasa <3
Cudowne ujęcie

- czytamy pod postem.

 
Więcej o: