Grażyna Torbicka ma nową fryzurę. Postawiła na modne i bardzo odmładzające cięcie. "Elegancja i piękno"

Grażyna Torbicka postanowiła odświeżyć nieco swoją fryzurę i zdecydowała się na bardzo subtelne cięcie, które optycznie odejmuje lat. Efektem końcowym pochwaliła się na Instagramie. - Naprawdę klasa - komentują internauci.
Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Grażyna Torbicka jest jedną z popularniejszych i bardziej cenionych dziennikarek, konferansjerek oraz osobowości telewizyjnych w Polsce. W 2005 została odznaczona Srebrnym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", a w 2013 Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju telewizji publicznej, osiągnięcia w pracy zawodowej i działalność społeczną. Nie da się ukryć, że Grażyna Torbicka przez wiele osób uważana jest za wzór kobiety z klasą. Mimo upływu lat, dziennikarka nieustannie zachwyca świetną formą, szykiem oraz elegancją. 

Grażyna Torbicka nowa fryzura. Postawiła na modne cięcie, które odmładza

Grażyna Torbicka, tuż przed świętami, postanowiła odświeżyć nieco swoją fryzurę. W związku z tym, oddała się w ręce profesjonalistów, którzy przeprowadzili subtelną, ale bardzo korzystną zmianę. Dziennikarka pochwaliła się efektem końcowym na swoim Instagramie. Grażyna Torbicka pozostała przy swoich długich włosach, które zostały tylko minimalnie skrócone. Odpowiednie cięcie zapewniło natomiast pasmom lekkość i objętość. Nie zabrakło również cieniowanej grzywki typu curtain bang, która jest jednym z większych trendów ostatniego sezonu. 

Zachwycająca grazyna.torbicka i lekkie cięcie spod nożyczek Sylwii. Niezmiennie dziękujemy za zaufanie!

- czytamy na Instagramie salonu, do którego wybrała się dziennikarka. 

 

Nie da się ukryć, że fryzura, na którą zdecydowała się Grażyna Torbicka to świetna opcja dla dojrzałych kobiet. Takie cięcie potrafi optycznie odjąć nawet kilka lat i dodaje kobiecie, klasy, szyku oraz elegancji. Pod postem dziennikarki momentalnie pojawiło się wiele komplementów oraz pozytywnych komentarzy internautów:

Idealne cięcie, pięknie i naturalne
Wow ale piękne włosy!!!
Super, naprawdę klasa kobieta
Elegancja i piękno
Piękna zawsze i wszędzie

- czytamy.

Więcej o: