Fryzury pixie cut 2021. Te cięcia to prawdziwe odmładzające hity

Fryzury pixie cut to jedne z gorętszych trendów 2021 roku. Tego typu cięcia nie tylko podkreślają kobiecą urodę, lecz także optycznie odmładzają. Na jakie fryzury w stylu pixie cut warto zwrócić uwagę w tym sezonie? Oto trzy najbardziej uniwersalne propozycje.

Więcej tematów dotyczących fryzur znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Fryzury pixie cut są w ostatnim czasie prawdziwym hitem wśród kobiet. Nic jednak dziwnego, gdyż są to cięcia, które należą do jednych z najbardziej uniwersalnych i pasują niemal każdej kobiecie, która preferuje krótsze kosmyki. Pixie cut to charakterystyczny rodzaj cięcia, które w zależności od upodobań, może w pewnym stopniu różnić się długością. Oto trzy najpopularniejsze fryzury w stylu pixie.

Fryzury pixie cut 2021: bardzo krótkie pixie

Lubisz odważne i bardzo krótkie cięcia? Ten rodzaj fryzury pixie jest zatem stworzony dla ciebie. Bardzo krótkie włosy u kobiet to jeden z największych fryzjerskich trendów tego roku, a dowodem na to była obecność tego typu cięcia na pokazach u największych światowych projektantów. Fryzura ta charakteryzuje się bardzo krótkimi i postrzępionymi pasmami, które mają nie więcej niż 3-4 centymetry. 

Zdjęcia przedstawiające najmodniejsze fryzury pixie znajdziesz w galerii na początku artykułu

Fryzury pixie cut 2021: klasyczne pixie

Ponadczasowa klasyka, która nie wychodzi z mody to coś, co uwielbiają kobiety. I takie jest właśnie klasyczne pixie cut. Cięcie to, w odróżnieniu od poprzedniej propozycji, charakteryzuje trochę dłuższymi kosmykami, które także są mocno wycieniowane. Pasma z tyłu i po bokach są krótsze, natomiast na górze i z przodu dłuższe. Tak obcięte włosy są nie tylko kobiece i stylowe, lecz także bardzo wygodne i proste w codziennej stylizacji. 

Fryzury pixie cut 2021: pixie bob 

Jak sama nazwa wskazuje, pixie bob to połączenie klasycznego pixie cut oraz popularnego boba. Efektem takiej kombinacji jest znacznie dłuższe pixie lub krótszy bob z drapieżnym cieniowaniem. To najdłuższa z naszych propozycji, która w tym roku podbija serca wielu kobiet na całym świecie. Idealnie sprawdzi się szczególnie u kobiet dojrzałych, a także posiadaczek cienkich i rzadkich włosów.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: