Jennifer Aniston pokazała się w siwych włosach. "Tak bardzo do ciebie pasują"

Jennifer Aniston od lat farbuje swoje włosy i do niedawna na głowie 54-letniej aktorki nie było widać siwych włosów. Ostatnio jednak coś się zmieniło i Jennifer Aniston pokazała się w naturalnym wydaniu, które zachwyciło fanów: "Jesteś najpiękniejsza". Tylko na nią spójrzcie!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Jennifer Aniston jest jedną z najpopularniejszych a także najbogatszych aktorek na świecie, która międzynarodową popularność zyskała dzięki roli Rachel Green w kultowym serialu "Przyjaciele". W 2004 roku uznana została przez magazyn "People" za najpiękniejszą kobietę na świecie. Drugi raz wyróżniona w ten sposób została także w roku 2016. Ku uciesze milionów fanek i fanów, aktorka w 2019 roku założyła konto na Instagramie. Aktualnie jej profil śledzi ponad 42 mln osób, z którymi Jennifer Aniston dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Pani Monika poprawia humor klientom opaskami do włosów. "Specjalnie przychodzą zobaczyć"

Jennifer Aniston pokazała się w siwych włosach

Jeniifer Aniston podzieliła się ostatnio na swoim instagramowym profilu filmikiem, który wywołał poruszenie w sieci. Wszystko za sprawą srebrnych kosmyków, które zagościły na głowie 54-letniej aktorki. Jennifer Aniston otwarcie mówi o swojej filozofii starzenia się. - Oczywiście, że wszyscy będziemy dorastać i starzeć się. Nie można temu zaprzeczyć, to pewne. Ale możemy być pełni sił witalnych i dobrze prosperować w starszym wieku - powiedziała w 2022 roku w rozmowie z E! News.

 

Pod opublikowanym przez aktorkę postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych jej wyglądem internautek oraz internautów:

Brawo za to, że pozwoliłaś przedostać się siwym włosom - odświeżające
Dziękujemy za przewodzenie nam na szarej drodze!
Twoje siwe włosy są PIĘKNE! Tak bardzo do ciebie pasują i sprawiają, że twoje oczy są jeszcze bardziej podkreślone
Jesteś najpiękniejsza Jen
Twoje włosy to arcydzieło i wszyscy się zgadzają

- piszą.

Sekret świetnego wyglądu Jennifer Aniston

Jennifer Aniston przykłada ogromną uwagę nie tylko do zdrowego żywienia, lecz także codziennej pielęgnacji. - To chyba dlatego, że przestrzegła mnie o tym mama. Kazała mi nawilżać skórę odkąd skończyłam 15 lat (...) mam krem z filtrem w samochodzie, gdy jestem nad basenem, trzymam go w kuchni, w łazience. Po prostu mam bzika na punkcie ochrony przeciwsłonecznej - wyznała w wywiadzie dla magazynu InStyle. Dba też o siebie od środka, ograniczając patrzenie się w ekran telefonu. - Żadnych telefonów, e-maili, SMS-ów ani mediów społecznościowych. Żadnego patrzenia na nie przez dobrą godzinę, półtorej. Gorąco polecam robienie tego przez tydzień, nie uwierzysz w różnicę - radzi. 

Źródło: instagram.com/jenniferaniston | eonline.com

Więcej o: