Kuszący, świąteczny PREZENT od Luli i Panache/So Chic!

Przygotowaliśmy dla Ciebie świąteczny prezent, który pozwoli Ci uzupełnić garderobę o seksowną bieliznę marek Panache! Dowiedz się więcej!

We współpracy z kilkoma warszawskimi sklepami przygotowaliśmy wyjątkowy upominek - kupony rabatowe na bieliznę wszystkich marek producenta Panache . Zasady są bardzo proste. Od dziś, 16 grudnia, od godziny 17:00 w siedzibie Agory przy ulicy Czerskiej 8/10 (należy zgłosić się do recepcji) w Warszawie będą do odebrania kupony rabatowe. Wystarczy, że podasz hasło: Lula i So Chic! , a kupon będzie Twój. Uwaga! Jedna osoba może odebrać tylko jeden kupon .

Kupony będą wydawane w kolejności, w której prezentujemy je poniżej (od najbardziej wartościowych do tych o najmniejszej wartości):

*10 kuponów rabatowych na zakupy w sklepie PEACHFIELD , każdy o wartości 40% (sklep znajduje się w Warszawie przy ulicy Bruna 9)

*3 kupony rabatowe na zakupy w sklepie Lady's Place , każdy o wartości 40% (sklepy sieci znajdują się w Warszawie, adresy na stronie internetowej)

*11 kuponów rabatowych na zakupy w sklepie dopasowana , każdy o wartości 35% (sklep znajduje się w Warszawie przy Al. Waszyngtona 122)

*7 kuponów rabatowych na zakupy w sklepie MamBra , każdy o wartości 35% (sklep znajduje się w Warszawie przy Al. Niepodległości 46/50e)

Kupony można zrealizować na zakup bielizny marki Panache !

Idealny Stanik - wielka akcja Luli i So Chic!

Więcej o: