Dzieci zrujnowa造 pierwszy taniec m這dej pary. Internauci oburzeni. "Wyprosi豉bym"

奸ub to wydarzenie o charakterze rodzinnym, na kt鏎e para m這da zaprasza swoich najbli窺zych, a wi璚 ca貫 rodziny z dzie熤i. Coraz wi璚ej os鏏 w obawie przed niesfornym zachowaniem najm這dszych, decyduje si na organizacje wesela bez dzieci. I jak pokazuje nagranie pierwszego ta鎍a, kt鏎e w ostatnim czasie obieg這 media spo貫czno軼iowe, obawy te s jak najbardziej uzasadnione.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Pierwszy taniec to wyjątkowy moment przyjęcia weselnego, w którym oczy wszystkich zaproszonych gości zwrócone są wyłącznie na nowożeńców. Dla wielu par i gości to właśnie on jest najważniejszym elementem przyjęcia, dostarczającym wielu wzruszeń. Dlatego też m這da para poświęca wiele tygodni, ucząc się układu, by w tym momencie zaprezentować się jak najlepiej. Niestety, mimo ich starań, nie zawsze kończy się to powodzeniem.

Zobacz wideo

Dzieci zrujnowały pierwszy taniec 

Na profilu na TikToku @abboudelyas24 pojawiło się nagranie z wesela, które błyskawicznie stało się viralem. I to bynajmniej nie ze względu na wyjątkowość tej chwili, czy popisy pary młodej na parkiecie, a... zachowanie gości. Jak bowiem widzimy na nagraniu, gdy tylko młoda zaczęła tańczyć, na parkiecie pojawiła się gromadka biegających wokół dzieci.

Zachowanie gości, którzy nie uspokoili swoich przeszkadzających nowożeńcom dzieci, oburzyło internautów. - Gdybym to ja była panną młodą, przerwałabym taniec, wzięła mikrofon i powiedziała gościom, że jeśli nie zabiorą swoich dzieci z parkietu, zostaną wyproszeni z przyjęcia - skwitowała jedna z komentujących. - I ludzie wciąż mają czelności się obrażać, kiedy pary postanawiają urządzić wesela bez dzieci - dodała kolejna osoba.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Wi璚ej o: